Priştine Universum Üniversitesi İç Mimarlık Dikey Geçiş

Yurt Dışı Üniversitelerine Dikey Geçiş

Yurt Dışı Üniversitelerine Dikey Geçiş

Ön lisans programınızı yurt dışında dilediğiniz bir bölümde lisans eğitimine tamamlamak ve hayalini kurduğunuz bölümde öğrenci olarak meslek hayatınıza atılmak ister misiniz? Sizlere hiçbir sınava girmeden ve tabii ki puan stresi çekmeden Mimarlık bölümünde okuma fırsatı sunan üniversitelere web sayfamızdan hemen şimdi bakın. İç Mimarlık Dikey Geçiş imkanıyla hayalinizdeki meslek artık ulaşılmaz değil. Sadece mimarlık değil istediğiniz tüm bölümlerde dikey geçiş imkânı vardır.

Hangi okulda okursanız okuyun ön lisans eğitiminizi hemen 3.sınıftan başlayarak lisansa dönüştürebilir, aldığınız diplomayla hayal ettiğiniz gibi mimar olabilirsiniz. Dikey geçiş sınavlarıyla uğraşmanıza gerek kalmadan İç mimarlık veya istediğiniz diğer bölümlere başvuruda bulunabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumlarının size sağladığı bu önemli fırsattan yararlanmak ise yıllık uygun ücretler olduğundan ailenizin bütçesini de zorlamamış olacaksınız.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş imkanı için detaylı bilgi almak istiyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebili ya da telefonla eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kendinizi sevmediğiniz ama puanınız yettiği için okumak zorunda kaldığınız bölümlere mahkum etmeyin. Çalışma hayatınızda mutlu olmak istiyorsanız sevdiğiniz, idealinizdeki mesleği yapmalısınız. İç Mimarlık Dikey Geçiş hakkınızı kullanmak için DGS sınavına girmenize gerek yok. Avrupa’nın en güzel ülkelerinde okuma ayrıcalığını yakalamak, bulunduğunuz şehrin kültürel ve tarihi atmosferinde pek çok farklı ülkeden gelen öğrencilerle tanışmak, yeni kültürler tanıma fırsatı bularak mesleğinize yönelik eğitim almak için acele edin. Anlaşmalı olduğumuz üniversitelerden eğitim almak, Avrupa’nın en gözde okullarından mezun olmak aynı zamanda mesleğinizde başarı dolu bir kariyer başlangıcı yapmanız anlamına gelecektir. Avrupa Kredi Transfer Sistemi olan AKTS sayesinde uygun fiyatlar ödeyerek hemen dikey geçiş yapabilir, 3. Sınıftan öğreniminize başlayabilirsiniz. Üstelik gördüğünüz derslerden muaf olarak ve almadığınız dersleri alarak öğrenim görecek ve diğer öğrencilerden hiçbir eksiğiniz kalmayacak.

Tüm sene boyunca devam eden kayıt tarihlerimiz sayesinde dilediğiniz zaman dilediğiniz üniversitede İç Mimarlık dikey geçiş hakkınızdan yararlanabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Yemyeşil doğası, kültürü ve Avrupa standartlarındaki eğitimleri ile anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde sizlere alanlarında uzman akademisyenlerden eğitim alma fırsatı sunuyor. 30 yıldır sayısız Türk öğrencinin Avrupa’da eğitim almasına olanak sağlayan Eurostar güvencesiyle sizler de modern eğitim imkanlarına kavuşabilir, ülkemizdeki pek çok devlet üniversitesinde ödenen harç ücretlerine yurt dışında okuma şansı elde edebilirsiniz.

Yurt Dışı Üniversitelerine Dikey Geçiş

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

  1. MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  2. MYO Transkripti
  3. İkametgah
  4. Pasaport
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!