Mimarlık Ve Çevre Tasarımı Dikey Geçiş Puanları

Mimarlık Ve Çevre Tasarımı Dikey Geçiş Puanları

Mimarlık ve çevre tasarımı dikey geçiş puanları ülkemizde 2 yıllık üniversiteyi 4 yıllık lisans bölümüne tamamlamak isteyen kişilerin alması gerekli puandır. Ülkemiz içinde dikey geçiş yapmak oldukça zorlayıcı bir süreçtir. Dikey geçiş sınavına girmek ve çok yüksek puanlar alarak diğer adayların önüne geçmek gereklidir. Bu kişilerde büyük bir stres yaşatmaktadır. Bu stresten kurtulmak ve çok daha iyi şartlarda eğitim almak için farklı yollara da başvurabilirsiniz. Size bu konuda yardım edecek firma olarak Eurostar Yurt dışı Eğitim ve Point Yurt dışı eğitim kurumları adını taşımaktadır. Firma ile farklı bölgelerde eğitiminizi tamamlama şansı yakalayabilirsiniz. Bunun için en iyi seçeneklerden birisi Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi ’dir. Ukrayna’nın en güzel ve özel yerlerinden birisi Harkov’dir. Hayatınızda göremeyeceğiniz bu yerleri üniversite hayatınız esnasında görebilir ve iki güzel yılınızı bu okul ve ülkede geçirebilirsiniz.Ukrayna’dan Türkiye’ye gidiş dönüşler de kolay olmaktadır. Bunun için vize almanıza da gerek yoktur sadece pasaportunuz olması yeterlidir.

Mimarlık ve çevre tasarımı dikey geçiş puanları için belirli bir puan almadan bu okulu tercih edebilirsiniz. İngilizce bilmeniz okul için gerekli bir şart değildir. Okulda verilecek olan iç mimarlık ve çevre tasarımı eğitimi Türkçe olarak verilmektedir. Böylece okul için iletişim sorunu yaşamanız mümkün olmayacaktır. Okulda Türk hocalar da bulunduğu için dersleri daha kolay anlamanız mümkün olacaktır.Ukrayna‘da okul için yaşarken farklı dilleri de öğrenme şansınız vardır. Okul bittiğinde alacağınız Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi diploması kariyerinizde önemli bir referans olacaktır. Bu okuldan mezun olmanız ile başta Türkiye’de olmak üzere birçok yerde iş kapıları sizlere açılacaktır.

Okul için başvuru için belirlenen bir zaman dilimi olmaması da büyük bir avantajdır. Mimarlık ve çevre tasarımı dikey geçiş puanları gibi puan türlerine de ihtiyaç olmadan bu okula girmeniz oldukça kolay olacaktır. Okul için yalnızca başvuru yapmanız yeterlidir. Okul için başvurular ve benzeri konular hakkında bilgi edinmek için Eurostar’a başvuru yapabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!