Mimarlık Ve Çevre Tasarımı Dikey Geçiş Puanları

Mimarlık Ve Çevre Tasarımı Dikey Geçiş Puanları

Mimarlık ve çevre tasarımı dikey geçiş puanları ülkemizde 2 yıllık üniversiteyi 4 yıllık lisans bölümüne tamamlamak isteyen kişilerin alması gerekli puandır. Ülkemiz içinde dikey geçiş yapmak oldukça zorlayıcı bir süreçtir. Dikey geçiş sınavına girmek ve çok yüksek puanlar alarak diğer adayların önüne geçmek gereklidir. Bu kişilerde büyük bir stres yaşatmaktadır. Bu stresten kurtulmak ve çok daha iyi şartlarda eğitim almak için farklı yollara da başvurabilirsiniz. Size bu konuda yardım edecek firma olarak Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları adını taşımaktadır. Firma ile farklı bölgelerde eğitiminizi tamamlama şansı yakalayabilirsiniz. Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan üniversitelerimizde hem mimarlık hem de istediğiniz diğer bölümlerde lisans tamamlama programlarına katılabilirsiniz. Hayatınızda göremeyeceğiniz bu yerleri üniversite hayatınız esnasında görebilir ve iki güzel yılınızı bu ülkelerdeki üniversitelerde geçirebilirsiniz.

Mimarlık ve çevre tasarımı bölümü dikey geçiş puanları için belirli bir puan almadan bu ülkedeki anlaşmalı olduğumuz üniversiteleri tercih edebilirsiniz. İngilizce bilmeniz okul için gerekli bir şart değildir. Bu okullarda eğitim görürken farklı dilleri de öğrenme şansınız vardır. Okul bittiğinde alacağınız diplomanız kariyerinizde önemli bir referans olacaktır. Bu okullardan mezun olmanız ile başta Türkiye’de olmak üzere birçok yerde iş kapıları sizlere açılacaktır.

Okul için başvuru, belirlenen bir zaman dilimi olmaması da büyük bir avantajdır. Mimarlık ve çevre tasarımı bölümü dikey geçiş puanları gibi puan türlerine de ihtiyaç olmadan bu okula girmeniz oldukça kolay olacaktır. Okul için yalnızca başvuru yapmanız yeterlidir. Okul için başvurular ve benzeri konular hakkında bilgi edinmek için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerini ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime gerek eğitim danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!