Priştine Universum Üniversitesi Mimari Restorasyon Bölümü Dikey Geçiş

Mimari Restorasyon Bölümü Dikey Geçiş

Mimari Restorasyon Bölümü Dikey Geçiş

Mimari restorasyona ilginiz var ama siz alakasız bir bölümde okuyorsunuz veya iki yıllık bölüm kazandığınız için hayallerinizi şimdilik ertelemek zorunda kalıyorsunuz. Ülkemizdeki dikey geçiş şartları zor olduğundan siz de pek çok öğrenci gibi karamsar bir ruh haline girmiş olabilirsiniz. Size müjdeli bir haberimiz var, artık Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da Mimari Restorasyon Bölümü Dikey Geçiş imkanına herhangi bir sınava gerek kalmadan ve taban puan uygulamasına maruz olmadan kolayca sahip olabilecek, yabancı dil sınavlarına girmek zorunda da kalmayacaksınız. Lisans eğitimine hemen 3.sınıftan başlayabileceğiniz gibi aldığınız derslerden muaf tutulacağınızdan zaman da kaybetmeyecek ve görmediğiniz dersleri de alarak diğer öğrenciler kadar donanımlı bir diplomaya sahip olacaksınız.

İyi eğitim almak, Avrupa standartlarında okumak için ille de avuç dolusu paralar ödemek zorunda değilsiniz. Ön lisans diplomanızla Mimari Restorasyon Bölümü Dikey Geçiş imkanından yararlanmanız yeterli olacak. Senelik uygun ücretler ödeyeceksiniz. Uygun ücretlerde bir eğitimi ülkemizde bulmakta güçlük çekeceğiniz gibi pek çok devlet üniversitesinin harç bedelinin bu rakamdan daha da yüksek olduğunu düşününce bu fırsatı kaçırmamalı, ailenize yük olmadan Uluslararası standartlarda bir eğitim almak, bulunduğunuz şehrin tarihi, doğal ortamında öğrenci olmak için hemen kolları sıyırmalısınız.

Bu önemli fırsatı sizlere sağlayan Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları bu eğitimi almak için başvuracağınız en güvenilir ve yetkili tek kaynak olduğu için sizlere 30 yıllık deneyimleriyle tüm işlemlerinizi en kısa zamanda halledebilmeniz ve başvurunuzu hemen yapabilmeniz için yardımcı olacaklardır. Mimari Restorasyon Bölümü Dikey Geçiş için herhangi bir sınav yok, ön şart yok, dil sınavları veya taban puan zorunluluğu yok. Hayallerinizi ve ideallerinizi ertelemekten vazgeçin ve vizyonunuzu genişletebileceğiniz, kaliteli eğitim alabileceğiniz Avrupa’nın en güzel üniversitelerinden olan ve her geçen gün yıldızı daha da çok parlayan okullarda sizlere sunulan bu özel imkandan yararlanmaya başlayın. Mimari Restorasyon DGS hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Facebook ve sosyal medya hesaplarımızdan orada okuyan öğrencilerle iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgah
  • Pasaport

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!