Mimari Restorasyon Mezunları Mimar Oluyor

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi mimari restorasyon bölümü mezunlarına bulunmaz bir imkan tanıyor. YÖK tarafından denkliğe sahip bu üniversitemizin bir parçası olan öğrencilerimiz hem Türkiye’de hem de Uluslararası arenada kendilerine yer buluyor. Yurt dışında birçok projeye imza atan öğrencilerimiz arasında yerlerini alıyorlar.

Dünyanın mimarisine yön vermek artık senin elinde ve sen bu konuda bir lider olacaksın. Mimari restorasyon tamamlama eğitimleri sayesinde Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi; DGS veya herhangi bir sınav koşulu olmadan mimarlık bölümüne geçiş yapmanı sağlayacak. 2 yılda mimar olabilecek, Türkiye’nin en kaliteli akademisyenlerinin buluştuğu bu üniversitemizde yüksek kalitede eğitim alabileceksin. Üniversite Uluslararası akreditasyona sahiptir. Bu nedenle öğrenciler ister Türkiye’de ister Avrupa ülkelerinde diplomaları ile hem staj hem de iş olanakları ile tanışabilir; geleceklerinin çok daha prestijli olması için büyük bir adım atabilirler. Mimari restorasyon tamamlama fırsatı size yarının teknolojisi ve mimarisine taşıyacak kalitede bir akademik eğitim sağlayacaktır. Tamamen Türkçe olan Mimarlık Eğitimleri, proje dersleri ile de göz doldurmaktadır. Yurt dışında uygulama eğitimlerine son derece özen gösterilmektedir ve tecrübeye önem verilmektedir. Bu nedenle öğrenciler üniversitemizde uygulama olanaklarına da sahip olmakta ve mesleklerini daha üniversite sıralarında iken tecrübe etmeye başlamaktadırlar. DGS stresi yaşamadan, ön lisans eğitimleri boşa gitmeden 3. Sınıftan eğitimlerine başlayan öğrenciler sadece 2 yılda mimarlık diplomasına sahip olabilmenin mutluluğunu yaşamaktadırlar.

Mimari restorasyon tamamlama öğrencilerinden istenen tek şart kendi bölümlerinden mezun olmalarıdır. Diplomaları ile öğrenciler üniversitemize diledikleri an gelip kayıt olabilirler. Kayıtlar sene boyunda sürmektedir. Eurostar yurt dışı eğitim ve Point yurt dışı eğitim kurumları aracılığı ile de gerçekleştirilmektedir.Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesine kayıt olarak 3. Sınıftan eğitiminize başlamak son derece kolaydır. Mezunlarımız hem Türkiye’de hem de yurt dışında rağbet görmekte ve aranan mimarlar arasında yer almaktadırlar. Siz de bugün karar verip üniversitemizin bir öğrencisi olarak aranan mimarlar arasında olma şansına sahip olabilirsiniz.

Mimari restorasyon tamamlama dikey geçiş işlemleri için hemen bize başvurun. Eğitiminiz aksamadan, zaman kaybetmeden devam etsin. Geleceğinizin mimarı olmak şimdi sizin elinizde.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!