Mimari Restorasyon Mezunları Mimar Oluyor

Mimari Restorasyon Mezunları Mimar Oluyor

Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz birçok üniversite “mimari restorasyon bölümü” mezunlarına bulunmaz bir imkan tanıyor. YÖK tarafından denkliğe sahip bu üniversitemizin bir parçası olan öğrencilerimiz hem Türkiye’de hem de uluslararası arenada kendilerine yer buluyor. Yurt dışında birçok projeye imza atan öğrencilerimiz arasında yerlerini alıyorlar.

Dünyanın mimarisine yön vermek artık senin elinde ve sen bu konuda bir lider olacaksın. Mimari restorasyon tamamlama eğitimleri sayesinde anlaşmalı olduğumuz üniversiteler; DGS veya herhangi bir sınav koşulu olmadan mimarlık bölümüne geçiş yapmanı sağlayacak. 2 yılda mimar olabilecek Türkiye’nin en kaliteli akademisyenlerinin buluştuğu bu üniversitemizde yüksek kalitede eğitim alabileceksin. Üniversitelerimiz uluslararası akreditasyona sahiptir. Bu nedenle öğrenciler ister Türkiye’de ister Avrupa ülkelerinde diplomaları ile hem staj hem de iş olanakları ile tanışabilir; geleceklerinin çok daha prestijli olması için büyük bir adım atabilirler. Mimari restorasyon tamamlama fırsatı size yarının teknolojisi ve mimarisine taşıyacak kalitede bir akademik eğitim sağlayacaktır. Alacağınız eğitim, proje dersleri ile de göz doldurmaktadır. Yurt dışında uygulama eğitimlerine son derece özen gösterilmektedir ve tecrübeye önem verilmektedir. Bu nedenle öğrenciler üniversitelerimizde uygulama olanaklarına da sahip olmakta ve mesleklerini daha üniversite sıralarında iken tecrübe etmeye başlamaktadırlar. DGS stresi yaşamadan, ön lisans eğitimleri boşa gitmeden 3. Sınıftan eğitimlerine başlayan öğrenciler sadece 2 yılda mimarlık diplomasına sahip olabilmenin mutluluğunu yaşamaktadırlar.

Mimari restorasyon tamamlama öğrencilerinden istenen tek şart kendi bölümlerinden mezun olmalarıdır. Diplomaları ile öğrenciler üniversitelerimize diledikleri an gelip kayıt olabilirler. Kayıtlar sene boyunda sürmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri aracılığı ile de gerçekleştirilmektedir.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan üniversitelerimize kayıt olarak 3. Sınıftan eğitiminize başlamak son derece kolaydır. Mezunlarımız hem Türkiye’de hem de yurt dışında rağbet görmekte ve aranan mimarlar arasında yer almaktadırlar. Siz de bugün karar verip üniversitemizin bir öğrencisi olarak aranan mimarlar arasında olma şansına sahip olabilirsiniz.

Mimari restorasyon tamamlama dikey geçiş işlemleri için hemen bize başvurun. Eğitiminiz aksamadan, zaman kaybetmeden devam etsin. Geleceğinizin mimarı olmak şimdi sizin elinizde.

Mimari Restorasyon Mezunları Mimar Oluyor

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!