Mimarlık Dikey Geçiş Sınavı

Yurt dışında eğitim görmek herkesin en büyük hayalidir. Bunun için çoğu zaman maddi durumlar uygun olmaz ve hayal rafa kaldırılır. Bazen ise yurt dışında eğitim almak için cesaret gerekir. Yurt dışında hiç bilinmeyen bir ortamda, bilmediğimiz bir dilde eğitim almak zor bir durumdur. Eurostar Yurt dışı Eğitim ve Point Yurt dışı Eğitim Kurumları bu konuda yurt dışı hayali olanlara büyük bir şans kapısı açıyor. Eğitim kurumunun Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi ile yapmış olduğu anlaşma sonucu Türk öğrenciler ön lisans eğitimlerini bu üniversitede lisans eğitimi olarak tamamlayabilecek ve sonrasında lisans diploması sahibi olacak.

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi‘nin bu anlaşma ile öğrencilere sunduğu birçok fırsat bulunmaktadır. Üniversite’nin mimarlık dikey geçiş sınavı puan şartı aramaması bu özelliklerden birisidir. Bununla birlikte eski okulunuz içinde belirli bir başarı puanınız olmasına gerek yoktur. Okul için sınav stresi yaşamadan kayıt yaptırmanız mümkün olacaktır. Bu üniversite içinde birçok bölüm bulunmaktadır.Ukrayna‘da yer alan bu üniversitede Avrupa kredi transfer sistemi Akts ile lisans eğitimini tamamlamak mümkündür.

Okul için mimarlık lisans diploması alabilir ve sonra ülkenize dönerek kariyerinize başlayabilirsiniz. Alacağınız diploma Türkiye’de saygın bir yer edinmenizi sağlayacaktır. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi ile mimarlık dikey geçiş sınavı için kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır. Kayıtları kaçırmanız da söz konusu değildir çünkü kayıtlar 12 ay boyunca devam etmektedir. Kayıt olmak için Eurostar Yurt dışı Eğitim ve Point Yurt dışı Eğitim Kurumları’na başvuru yaparak güvenilir biçimde kayıt yaptırabilirsiniz. Kayıt için ek ücret yoktur. Okulun yıllık ücreti bulunmaktadır ve bu ücret ülkemizde bulunan çoğu özel üniversiteye göre çok uygun fiyatları içermektedir.

Türkiye’de 2 yıllık bir önlisans bölümü mezunu kişiler bu okula başvurabilir. Okul sayesinde 2 yıllık bir süre içinde Ukrayna’da yaşama şansına kavuşabilirsiniz. Bosna Hersek mimari yapısı ile dikkat çeken, yemyeşil alanlara sahip bir ülkedir. Bu ülkede yaşadığınız süre boyunca yurt dışı deneyimini de en güzel biçimde yaşamış olacaksınız. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi ile mimarlık dikey geçiş sınavı girişleri için kayıt yaparak üniversitede eğitime başlayabilirsiniz.

Mimarlık tüm dünyada ilgi gören ve iş alanı olan bir meslektir. Bu meslek için iyi bir eğitim alınması gereklidir. Ülkemizde bu alanda eğitim veren birçok eğitim kurumu vardır. Özellikle özel üniversiteler bu konuda nitelikli eğitim vermektedir. Ama bilindiği üzere ülkemizde bu özel okullarda eğitim almak oldukça zordur. Eğitim almak için hem çok iyi bir puan almak hem de büyük paralar ödemek gereklidir. Bunun için eğitim alma şansınızı kaybettiğinizi düşünüyorsanız bunun için yanılıyorsunuz demektir.

Eurostar Yurt dışı Eğitim ve Point Yurt dışı Eğitim Kurumları ile kariyer ve eğitim planlarınızı en baştan yapabilirsiniz. Kurumumuza başvurduğunuz takdirde yurt dışında uygun fiyata nitelikli eğitim almak için hangi alanları tercih etmeniz gerektiğiniz öğrenebilirsiniz. Dikey geçiş ile iç mimarlık alanında eğitim almak istiyor ve lisans bölümü mezunu olmak istiyorsanız firmamızda bunun için birçok seçenek vardır. Bu seçenekler arasında en iyilerinden birisi ise Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesini tercih edebilirsiniz.

Mimarlık dikey geçiş sınavı puanı gerekmeden bu okula girebilir ve 3.sınıftan başlayarak mimarlık eğitimi alabilirsiniz. Okula girmek için belirli bir şart öğrencilere sunulmamıştır. Okul için en büyük avantajlardan birisi de Türkçe eğitimdir. Okula başvurduğunuz takdirde %100 olarak Türkçe eğitim alacağınız bilinmektedir. Türkçe eğitimi Türk hocalar eşliğinde alarak kendi kültür birikiminizi de düzgün biçimde aktarabileceksiniz. Okulda yer alan hocalar ile birlikte yabancılık da çekmeyecek ve uyum içinde bir yaşam süreceksiniz. mimarlık dikey geçiş sınavı için başvuru yapmak için firmamızı arayabilirsiniz ve danışmanlık alabilirsiniz.

Eurostar isimli firmamız alanında deneyimli bir firmadır. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi içinde eğitim almak için firmamız aracılığına başvurabilirsiniz. Güvenli biçimde okul kaydınızı yapabilirsiniz. Okul içinde mimarlık dışında da eğitim alanları vardır. Mimarlık için mimarlık dikey geçiş sınavı ülkemizde zor bir sınavdır ama bu okul sayesinde bu puan türüne ihtiyacınız kalmayacaktır. Okul için kayıtlar tüm yıl boyunca yapılmaktadır. Okulun sosyal medya hesapları da bulunmaktadır ve buradan okulu takip etmek mümkündür.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!