Priştine Universum Üniversitesi Mimarlık Fakültesine Dikey Geçiş

Mimarlık Fakültesine Dikey Geçiş

Mimarlık Fakültesine Dikey Geçiş

Yurt dışında dilediğiniz üniversitede dilediğiniz bölümde ön lisans programınızı tamamlayarak hemen lisans eğitimine 3. Sınıftan başlamak ister misiniz? Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan üniversitelere Mimarlık Fakültesine Dikey Geçiş imkanları sayesinde ülkemizde nerede eğitim alırsanız alın hemen başvuruda bulunarak lisans eğitimine geçiş yapabilirsiniz ve bunun için sizden hiçbir ön koşulu yerine getirmeniz istenmez. Yani sınava girmeniz gerekmiyor ve tabii ki taban puan gibi bir sıkıntıyla da uğraşmayacaksınız. Diplomanızı alıp başvurmanız yeterli olacak o kadar. Ucuz ve kaliteli eğitimin kapılarını sonuna kadar açan yurt dışı üniversiteleri; öğrencilerine modern teknolojinin tüm nimetlerini sunarken şehrin tarihi ve doğal dokusu da sakin, keyifli bir öğrencilik geçirmek için gerekli huzur dolu ortamı sağlıyor. Öğrencilerin güven içinde eğitim almalarının yanı sıra diplomaların ülkemizde ve Avrupa’da geçerli olması nedeniyle Uluslararası standartta öğrenim gerçekleştiriliyor.

Sizlerin ülkemizde pek çok üniversiteye ödeyeceğiniz harç bedellerinden daha düşük ücrete, Avrupa’nın göbeğinde eğitim almanızı kolaylaştıran üniversitelerde Mimarlık Fakültesine Dikey Geçiş imkanlarından yararlanmak için senelik uygun fiyatlara ödeme yapıyorsunuz ancak bu fiyatlar üniversiteler arası değişiklik göstermektedir. Ailenizin şartlarını zorlamadan ve tabi ki rahat bir öğrencilik geçirmek için bu önemli fırsatı hemen değerlendirebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları işbirliğinin güvenilir çalışmalarından ve kılavuzluğundan yararlanabilir, gerek telefonla, gerekse başvuru merkezlerine giderek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yukarıda adı geçen ülkelerde bulunan üniversitelerde Avrupa kredi transfer sistemi sayesinde almadığınız dersleri görür ve hemen 3.sınıftan eğitiminize başlarsınız. Başvurularınızı 12 ay boyunca Eurostar temsilciliklerinden yapabileceğiniz bu bölümde dikey geçmiş yapmış öğrencilerle konuşmak için Facebook ve sosyal medya hesaplarımızı da kullanabilirsiniz. Hem güvenli hem ekonomik hem de Avrupa standartlarında bir üniversitede okumak, iki yıllık eğitiminizi lisansa tamamlamak için sınavsız, taban puansız dikey geçiş imkanınızı kullanarak siz de geleceğinizi kendiniz yaratabilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgah
  • Pasaport

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!