Dikey Geçişle Mimarlık

Dikey Geçişle Mimarlık

Yurt dışında eğitimini sürdürmek isteyen öğrenciler için, Dikey geçişle mimarlık artık mümkün! Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi ile tüm hayalleriniz gerçekleştirmektedir. Uzman eğitimci kadromuz, sayısız olanaklarımız ve ekonomik fiyat uygunluğumuzla hizmetinizdeyiz. Özellikle, dikey geçişle mimarlık öğrenimine devam etmek isteyen öğrenciler için, üniversitemiz onulmaz bir seçim olacaktır. Üniversitemiz,Ukrayna Harkov yerleşkesinde bulunmaktadır. Sahip olduğu Osmanlı zamanından kalma eserler, yeşil doğası ve çeşitli imkanlarıyla birlikte, şahane bir yaşam alanına sahip olacaksınız.

Dikey Geçişleriniz Artık Çok Kolay

Mimar olma hayalleri kuran birçok öğrencinin, Dikey geçişle mimarlık sorunsalını en basit ve kolay şekilde gerçekleştiriyoruz. Bilindiği gibi, yurt dışında eğitim isteyen birçok öğrenci; iyi bir eğitim, farklı ve çok çeşitli yaşam olanakları beklentilerinden kaynaklı tercih etmektedirler.Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve sizlere sorunsuz bir eğitim sunacaktır. Öğreniminiz süresince kazacağınız deneyimler ve yaşam koşullarınız sizlere mimar olma yolunda, oldukça faydalı olacaktır.

Geleceğiniz Kontrol Altında

Siz sevgili öğrencilerimizin geleceğinin güven altında olduğunu söylemeliyiz. Türkiye’de ve yurt dışında, vakıf üniversitelerinin yüksek ve pahalı fiyat uygulamaları, oldukça can yakmaktadır. Bu sebeple, birçok öğrenci özellikle yurt dışı eğitim konusundan mahrum kalmaktadır. Sizler için en iyi eğitim ve fiyat ölçüsünü getirdiğimizi söylemek isteriz. Yıllık öğrenim ücretiniz 2.500 Euro olmaktadır. Böylesine ucuz ve kaliteli bir yurt dışı eğitimi, sizleri endişeye düşürmemelidir. Uzman akademisyenlerle kurulu kadromuzla, eğitiminizi en yüksek düzeyde karşılıyoruz.

Eğitim sonrası sahip olacağınız diploma, Türkiye’de de geçerli olmaktadır. Bunun yanında, birçok ekstra avantaja da sahiptir. Alacağınız yüksek verimdeki eğitim ile iyi bir mimar olma yolunda büyük bir adım atacaksınız. Okulumuzun merkezi konumu, sahip olduğu yüksek yaşam standartları ve yıllık fiyat ücretiyle tercih edildiğinizi söylemek isteriz. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi olarak, mimar adaylarına, Dikey geçişle mimarlık seçeneği sunuyoruz. Bunun yanında, öğrenimdeki süre ve kredileriniz etkilenmeden, en kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Eğitiminiz sonrasında yakalayacağınız her fırsat ve olumlu gelişmeler, bizleri oldukça gururlandıracaktır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!