Dikey Geçişle Mimarlık

Dikey Geçişle Mimarlık

Yurt dışında eğitimini sürdürmek isteyen öğrenciler için, Dikey geçişle mimarlık artık mümkün! Eurostar Yurtdışı Eğitim ile tüm hayalleriniz gerçekleşmektedir. Uzman eğitimci kadromuz, sayısız olanaklarımız ve ekonomik fiyat uygunluğumuzla hizmetinizdeyiz. Özellikle dikey geçişle mimarlık öğrenimine devam etmek isteyen öğrenciler için üniversitelerimiz onulmaz bir seçim olacaktır. Üniversitelerimiz, sahip olduğu Osmanlı zamanından kalma eserler, yeşil doğası ve çeşitli imkanlarıyla birlikte, şahane bir yaşam alanına sahip olacaksınız.

Dikey Geçişleriniz Artık Çok Kolay

Mimar olma hayalleri kuran birçok öğrencinin, dikey geçişle mimarlık sorunsalını en basit ve kolay şekilde gerçekleştiriyoruz. Bilindiği gibi yurt dışında eğitim isteyen birçok öğrenci; iyi bir eğitim, farklı ve çok çeşitli yaşam olanakları beklentilerinden kaynaklı tercih etmektedirler. Yurt dışında bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve sizlere sorunsuz bir eğitim sunacaktır. Öğreniminiz süresince kazacağınız deneyimler ve yaşam koşullarınız sizlere mimar olma yolunda, oldukça faydalı olacaktır.

Geleceğiniz Kontrol Altında

Siz sevgili öğrencilerimizin geleceğinin güven altında olduğunu söylemeliyiz. Türkiye’de ve yurt dışında, vakıf üniversitelerinin yüksek ve pahalı fiyat uygulamaları, oldukça can yakmaktadır. Bu sebeple birçok öğrenci özellikle yurt dışı eğitim konusundan mahrum kalmaktadır. Sizler için en iyi eğitim ve fiyat ölçüsünü getirdiğimizi söylemek isteriz. Yıllık öğrenim ücretiniz uygun fiyatlarda olmaktadır. Şu an net bir fiyat vermek doğru olmaz çünkü üniversiteler arası harç ödenekleri farklılık göstermektedir. Ancak Türkiye ve yurt dışındaki üniversitelere göre çok daha uygun harç ödeneklerimiz olduğunu söyleyebiliriz. Böylesine ucuz ve kaliteli bir yurt dışı eğitimi, sizleri endişeye düşürmemelidir. Uzman akademisyenlerle kurulu kadromuzla, eğitiminizi en yüksek düzeyde karşılıyoruz.

Eğitim sonrası sahip olacağınız diploma, Türkiye’de de geçerli olmaktadır. Bunun yanında, birçok ekstra avantaja da sahiptir. Alacağınız yüksek verimdeki eğitim ile iyi bir mimar olma yolunda büyük bir adım atacaksınız. Okullarımızın merkezi konumu, sahip olduğu yüksek yaşam standartları ve yıllık fiyat ücretiyle tercih edildiğinizi söylemek isteriz. Eurostar Yurtdışı Eğitim olarak mimar adaylarına, dikey geçişle mimarlık seçeneği sunuyoruz. Bunun yanında öğrenimdeki süre ve kredileriniz etkilenmeden en kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Eğitiminiz sonrasında yakalayacağınız her fırsat ve olumlu gelişmeler, bizleri oldukça gururlandıracaktır.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!