Mimari Restorasyon Dikey Geçiş Puanları

Mimari Restorasyon Dikey Geçiş Puanları

Günümüzün gözde mesleklerinden olan mimarlık; üniversite eğitimi almak isteyen birçok öğrencinin hayallerini süslemektedir. Doğrudan mimarlık bölümünü tercih etmemiş ancak İnşaat, Restorasyon vb. iki yıllık fakültelerden mezun olan ve aldıkları eğitim ile mimarlığa olan ilgilerini fark eden ya da iki yıllık ön lisans eğitimini mimarlıkla taçlandırmak isteyen öğrencilere dikey geçiş sınavına girerek Mimarlık Fakültesine Dikey Geçiş yapma ve hayallerini gerçekleştirme imkânı sunulmaktadır.

Dikey Geçiş Sınavında Mimarlık Fakültesine Dikey Geçiş İçin imkân tanınmış bölümlerden mezun olmuş ve dikey geçiş sınavından yeterli puanı almış böylece sıra üniversite tercihi yapmaya gelmiş öğrencilerin aklını kurcalayan konuların başında eğitimlerini hangi üniversitede tamamlayacakları gelir.

Mimari Restorasyon Dikey Geçiş Puanları hakkında ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanlığı firmasına başvurabilirsiniz. Mimari restorasyon dikey geçiş için herhangi bir sınava girmek ve puan almak zoruna kalmak istemeyen öğrenciler anlaşmalı olduğumuz üniversitelerden eğitim alabilirler. 3. sınıftan eğitiminize devam edebilirsiniz. Ön lisans diploma sahipleri sınavsız geçiş yaparak 4 yıllık mezun olabilirsiniz. Lisans mezunu olmak için üstelik çok uygun ücretler ödemeniz yeterli olacaktır. Türkiye’de birçok üniversitenin harç parası bu ücretlerden daha fazladır. Üstelik dershane ve sınav ücretlerini de eklerseniz bu ücret çok büyük rakamları bulabilmektedir. Üniversitelerimizde eğitimi çok uygun maliyetlerledir.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı üniversitelerde istediğiniz bölümde lisans tamamlama programına katılabilirsiniz. Üniversitelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret ederek ya da telefonla iletişim kurarak eğitim danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üniversite hayatının en önemli unsurlarından olan eğitim kalitesinin yanı sıra yaşanılan şehrin öğrencilik hayatı için cazip olması da birçok açıdan önemlidir. Yurt dışı eğitimlerinde giderek daha çok tercih edilen Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesinde hem eğitim kalitesi hem de öğrencilerine sunduğu imkânlar ile Mimarlık Fakültesine Dikey Geçiş yapacak öğrencilerin dikkatini çekmektedir.

Mimarlık Fakültesine Dikey Geçiş yapacak öğrencilerin Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi’ni tercih etmesi ona Uluslararası Standartlarda Eğitimin kapılarını açarak hayata bir adım önde başlamasını sağlayacaktır. Mimar olma yolunda en büyük adımı atmış, üniversite eğitimine başlamış öğrenci için hayallerini gerçekleştirmek bundan sonra çok daha kolay olacaktır. Siz de geleceği güvence altında olan gençlerden biri olmak istiyorsanız Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığının sunduğu hizmetlerden yararlanın.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!