Mimarlık Dikey Geçiş Puanları

Mimarlık Dikey Geçiş Puanları

Mimarlık dikey geçiş puanları araştırması derdine son demek için neler vermezdim diyenler! MYO mezunu olmuşken hemen mimaride eğitime devam etsem ne var sızlanmaları ile kendilerini sorgulayanlar, lisans eğitimi için neden sınava girmek zorundayım diyenler….Tüm bu sorularınıza net bir çizgi ile son vermeniz için buradayız.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde puansız bir şekilde dikey geçiş yapabilirsiniz.

Üniversitelerimiz Avrupa’nın en beğenilen üniversiteleri arasında olup öğrenciler tarafından tercihin yüksek olduğu kalitede üniversitelerdir. Mimarlık okumak isteyip de sınavda başarısızlığı ile dikey geçiş gerçekleştiremeyenler için bir tercih olabilecek Avrupa Üniversiteleri arasında sizlere tüm yönleri ile gelişebilme olanakları ile yanıt verebilmekteyiz.

Mimarlık dikey geçiş puanları sorunuza çözüm bulup MYO diplomanız, mezun olduğunuza dair belgenizi ikametgah belgeniz, pasaportunuz ve MYO da okuduğunuz dersleri gösteren transkript belgeniz ile başvurunuzu alabilmekteyiz. Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri bu ve benzeri konulardaki merakınızı giderebileceğiniz bir birim olarak telefonlarınızı beklemektedir. Bir telefon kadar yakın olan bu birimdeki danışmanlarla bir araya gelme fırsatı için ne bekliyorsunuz?

Mimarlıkta takıldığınız tüm teori derslerini en donanımlı akademisyenler aracılığı ile öğrenmeye var mısınız? Mimarlık dikey geçiş puanları önemsemeden sizlere sorgusuz sualsiz yardımda bulunup donanımlı konuma geçmenize destek olacak olan uygulama eğitim ortamları ile baş başa kalmak anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde mimarlık lisans bölümüne devam etmeniz ile gerçekleşecek. 3. Sınıftan başlayarak mesleki kariyeriniz için kaliteli bir akademik eğitim sürecine başlama imkanı ile baş başa kalmak için yurt dışındaki anlaşmalı olduğumuz üniversitelere yerleşme fırsatını bir an önce yakalamaya bakmalısınız. Sizin akademik hayatınızda en önemli boyut olan lisans eğitiminde Avrupa ülkelerinin önemsediği bilgiler ile donanma ayrıcalığı üniversitemizde sizleri bekliyor. Sizi Avrupa ülkelerindeki iş ortamlarında görmek için titizlikle işleyip mimari dünyasının tanınan ismi olmanızı sağlayacak akademisyenlerimizle aynı eğitim ortamını paylaşmaya var mısınız? Cazip yıllık eğitim ücretleriyle mimari lisans tamamlama sürecinize önemli bir başlangıç yapmak için kayıt işleminize hız kazandırmaya var mısınız? Evet diyen herkesi Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimize bekliyoruz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!