Mimarlık Dikey Geçiş Puanları

Mimarlık Dikey Geçiş Puanları

Mimarlık dikey geçiş puanları araştırması derdine son demek için neler vermezdim diyenler! MYO mezunu olmuşken hemen mimaride eğitime devam etsem ne var sızlanmaları ile kendilerini sorgulayanlar, lisans eğitimi için neden sınava girmek zorundayım diyenler….Tüm bu sorularınıza net bir çizgi ile son vermeniz için buradayız. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Avrupa’nın en beğenilen üniversiteleri arasında olup öğrenciler tarafından tercihin yüksek olduğu kalitede bir üniversitedir. Mimarlık okumak isteyip de sınavda başarısızlığı ile dikey geçiş gerçekleştiremeyenler için bir tercih olabilecek Avrupa Üniversiteleri arasında sizlere tüm yönleri ile gelişebilme olanakları ile yanıt verebilmekteyiz.

Mimarlık dikey geçiş puanları sorunuza çözüm bulup MYO diplomanız, mezun olduğunuza dair belgenizi ikametgah belgeniz, pasaportunuz ve MYO da okuduğunuz dersleri gösteren transkript belgeniz ile başvurunuzu alabilmekteyiz. Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları bu ve benzeri konulardaki merakınızı giderebileceğiniz bir birim olarak telefonlarınızı beklemektedir. Bir telefon kadar yakın olan bu birimdeki danışmanlarla bir araya gelme fırsatı için ne bekliyorsunuz?

Mimarlıkta takıldığınız tüm teori derslerini en donanımlı akademisyenler aracılığı ile öğrenmeye var mısınız? Mimarlık dikey geçiş puanları önemsemeden sizlere sorgusuz sualsiz yardımda bulunup donanımlı konuma geçmenize destek olacak olan uygulama eğitim ortamları ile baş başa kalmak Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi mimarlık lisans bölümüne devam etmeniz ile gerçekleşeceklerden 3. Sınıftan başlayarak mesleki kariyeriniz için kaliteli bir akademik eğitim sürecine başlama imkanı ile baş başa kalmak için Ukrayna’daki bu üniversiteye yerleşme fırsatını bir an önce yakalamaya bakmalısınız. Sizin akademik hayatınızda en önemli boyut olan lisans eğitiminde Avrupa ülkelerinin önemsediği bilgiler ile donanma ayrıcalığı üniversitemizde sizleri bekliyor. Sizi Avrupa ülkelerindeki iş ortamlarında görmek için titizlikle işleyip mimari dünyasının tanınan ismi olmanızı sağlayacak akademisyenlerimizle aynı eğitim ortamını paylaşmaya var mısınız? 2500 Euro hazırlayarak mimari lisans tamamlama sürecinize önemli bir başlangıç yapmak için Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi kayıt işleminize hız kazandırmaya var mısınız? Evet diyen herkesi üniversitemize bekliyoruz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!