Priştine Universum Üniversitesinde Taban Puan Şartı Olmadan Üniversite Eğitimi Seni Bekliyor

Taban Puan Şartı Olmadan Üniversite Eğitimi

Taban Puan Şartı Olmadan Üniversite Eğitimi

Yurt dışında Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da eğitim imkânı sizleri bekliyor. Yurt dışında bulunan birçok üniversite, lisans tamamlama programıyla son derece avantajlı şartlar sunan üniversite öğrencilerine kendi alanlarında lisans eğitimlerini tamamlama fırsatı sunuyor.

Öğrenciler, ön lisans diplomaları ile kayıt yaptırarak 3. Sınıftan eğitimlerine kaldıkları yerden devam edebiliyorlar. Bu da öğrencilerimizin sene kaybetmeden mezun olup; meslek hayatlarına atılmalarını sağlıyor. Üniversitelerin taban puanları ile ilgili olarak şunu söyleyebiliriz. Üniversitelerin herhangi bir taban ya da tavan puanı bulunmamaktadır. DGS sınavı sadece Türkiye’de uygulanmakta ve öğrenciler arasında rekabet yaratmaktadır. Yurt dışında isteyen istediği bölümde eğitim alabilmektedir. Bu nedenle ön lisans diplomalarınız yurt dışındaki üniversitede akredite olduğu için geçerli kabul edilmektedir.

Ön lisans diplomasını istediği üniversiteye sunan kişiler eğitimlerine kaldıkları yerden devam edebileceklerdir. 3. Sınıftan başlayarak 2 yılda eğitimlerini tamamlayabilecekler. Geleceklerini, istedikleri bölümü yurt dışında okuyarak kendileri belirleyebilen şanslı kişilerden biri olmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumlarına başvurabilir ve istediğiniz ülkelerin üniversiteleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Üniversitenin Türkiye’deki tek temsilcileri olan Eurostar Yurtdışı Eğitim her zaman olduğu gibi ilklere imza atmakta ve sizleri hedefe direk ulaştırabilecek üniversitelerle buluşturmaktadır. Taban puanları olmadan eğitim alabilme şansına sende sahip olabilirsin. Ön lisans diploman, transkriptin ile hemen bize ulaş ve yurt dışı eğitim ile geleceğe seninle birlikte yol alalım. Sağlam adımlarla hedeflerine yürümeniz de size ışık tutalım. Bu zorlu eğitim sürecinde kendi adına en doğru seçimi yapabilmen için şartları oluşturalım. YGS-LYS sınavı, DGS ya da herhangi bir not ortalaması koşuluna takılmadan yurt dışında eğitim alarak geleceğini kurtaracak; hayat standartlarını yüksekte tutabileceğin, prestijli mesleklere sahip olacaksın.

Hemen ön lisans diplomanı alarak bize başvur ve tamamen istediğin üniversitedeki yerini ayırt.

Taban Puan Şartı Olmadan Üniversite Eğitimi

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

 

Mimarlık lisans tamamlama

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!