Priştine Universum Üniversitesi İç Mimarlık Dikey Geçiş Taban Puanları

İç Mimarlık Dikey Geçiş Taban Puanları

İç Mimarlık Dikey Geçiş Taban Puanları

İki yıllık üniversitede okuyorsunuz ve hayaliniz dört yıllığa tamamlamak ve İç Mimar olmak. O halde sizlere DGS sınavına girmeden hemen 3.sınıftan başlayarak İç Mimarlık eğitimi alabileceğinizi ve herhangi bir taban puana gerek kalmadan dikey geçiş yapabileceğinizi söyleyelim.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelere puansız ya da sınavsız bir şekilde dikey geçiş yapabilirsiniz. İç Mimarlık Dikey Geçiş Taban Puanları olmadığı için sınavsız, puansız dikey geçiş fırsatından yararlanabilir, uluslararası bir üniversitede eğitim alma şansını elde edebilirsiniz. İngilizce de dahil olmak üzere herhangi bir dil sınavında yeterlilik almak zorunda da değilsiniz. Yurt dışında bugüne kadar binlerce öğrencinin eğitim almasında katkı sağlamış olan Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları sayesinde sizler de tüm yıl boyunca kayıt büroları aracılığı ile başvurunuzu yapabilir, 30 yıllık deneyimlerin güvencesinde lisans eğitiminize yıllık uygun ücretler ödeyerek hemen başlayabilirsiniz.

Ülkemizdeki devlet üniversitelerinin harçlarından daha düşük ve özel üniversitelerle kıyaslandığında çok ucuz olan üniversitelerde Avrupa’da eğitim alabilir, iki yıllık üniversite eğitiminizi DGS, yabancı dil veya taban puan derdi olmadan sadece Avrupa kredi transfer sistemiyle kredilerinizi tamamlayarak lisans eğitimine çevirebilirsiniz. Ülkemizde geçerli olan diplomanızla isterseniz Avrupa’nın pek çok ülkesinde de çalışma olanağı bulabilirsiniz.

Hayalinizi İç Mimarlık DGS Taban Puanları olmadan gerçeğe dönüştürün ve İç Mimar olarak çalışma hayatına atılmak için bu fırsatı değerlendirin.

Geleceğinize ve eğitiminize kendiniz yön vermek, üniversitede çok sayda yabancı öğrenciyle beraber okuyarak deneyim elde etmek, en az vakıf üniversiteleri kadar kaliteli bir öğrenim görmek artık zor değil. Bütçenizi sarsmadan, hem Avrupa’nın en gözde ve yükselen ülkelerinde okuyacak hem de İç Mimarlık DGS Taban Puanları olmadan kolayca dikey geçiş yapabileceksiniz. Başvurularınızı Eurostar Yurtdışı Eğitim bürolarına uğrayarak yapabilir, aynı zamanda sizden önce bu bölümlere dikey geçiş yapmış öğrencilerle konuşmak, üniversite ve şehir hakkında bilgi almak için Facebook ve sosyal medya üzerinden de bilgi alabilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgah
  • Pasaport
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!