Priştine Universum Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş Başvurusu

Mimarlık Dikey Geçiş Başvurusu

Mimarlık Dikey Geçiş Başvurusu

Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerinden Mimarlık dikey geçiş başvuru formunuzu doldurmanız ve bu süreç sonrasında istediğiniz üniversiteye kaydınız gerçekleşmektedir. Özellikle mimarlık okuyanlar için önem taşıyan, dikey geçiş şartları ve sürecini en iyi şekilde anlatmak istiyoruz. Hiçbir şekilde sorun yaşamamanız için en kolay ve basit şartları sizlere sunmaktayız. Yıllık öğrenim ücretinizin oldukça ekonomik bir ölçütte olduğunu söylemek isteriz. Şu an net bir fiyat söyleyemeyiz çünkü okullar arası eğitim ücretleri farklılık göstermektedir.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde hem mimarlık hem de istediğiniz diğer bölümler hakkında detaylı bilgi alamak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebili ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Eğitim Ve Yaşam Kaliteniz

Yurt dışında eğitimini sürdürmek veya devam ettirmek isteyen öğrenciler için en iyi seçenekler arasında yer alabilecek üniversitelerimiz, eğitim ihtiyacınızı karşıladığı kadar yaşamsal olarak harika fırsatlar sunmaktadır. Üniversitelerimizin birçoğu Avrupa’da yer alması ve bu bölgenin sahip olduğu doğal güzellikleriyle harika bir yaşam sürecine sahip olacaksınız. Üniversitenizin sunduğu tüm imkânlara sahip olmanız ve eğitim sonrası iş olanaklarınızın yüksek olması özel kılan nedenlerden olmaktadır.

Eğitim sonrasında yaşayacağınız her olumlu gelişme, bizleri oldukça mutlu edecektir. Siz öğrencilerimiz için harika bir eğitim süreci sunacağız. Sahip olacağınız diplomanın Türkiye’de geçerli olduğunu da eklememiz gerekiyor.

Mimar Adayları

Özellikle mimar adaylarının en büyük tercih nedenlerinden biri olan yurt dışı tercihi hem eğitim kalitesi hem de iyi yaşam koşulları olmaktadır. Bu sebeple tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak okullarımız doğru bir seçim olacaktır. Öncelikle yapmanız gereken Mimarlık dikey geçiş başvuru formunu doldurmak olacaktır. Sizlere özel oldukça ekonomik yıllık ücretimizin uygun ücretler olduğunu belirtmiştik. Vakıf üniversiteleri arasında bu fiyatların, sizleri memnun edeceğini düşünüyoruz. Sınırsız olanaklarımız, kaliteli eğitim fırsatlarımız ve Osmanlı tarihinden kalma eserlerimizle birlikte üniversitelerimiz başarının öncüsü olmaktadır.

Kayıt zamanlarının yıl boyunca 12 ay devam ettiğini söyleyelim. Mimarlık geçişlerinde herhangi bir sorun yaşamamanız için bizleri arayarak destek almalı ve doğru adımlar atmanız gerekmektedir. İlk olarak yapöanız gereken Mimarlık dikey geçiş başvuru formunu doldurmak ve sonrasında kolaylıkla işlemlerinizi sonlandırmak. Unutulmaması gereken; Hayallerin gerçekleşebilmesi için kaliteli bir eğitim gerekmektedir.

Mimarlık Dikey Geçiş Başvurusu

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!