Mimarlık Bölümüne Kosova'da Dikey Geçiş

Mimarlık Bölümüne Yurt Dışında Dikey Geçiş

Mimarlık Bölümüne Yurt Dışında Dikey Geçiş

Mimarlık bölümüne dikey geçiş fırsatı için kaliteli bir üniversite arayışı içinde misiniz? Eurostar Yurtdışı Eğitim farkını hissetmek pek çok Avrupalı genç gibi sizin de hakkınız. Bu detayı hayata geçirmede daima yanı başınızda yer alacak olan Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerinde eğitim danışmanları kaliteli bir eğitimde sizin de yer almanız için tüm gayreti göstermektedirler. Dikey geçiş yapma hayalinizde sınav puanınızı hesap etmekten bıktıysanız artık Avrupa farkıyla okuyacağınız akademik ortam ile ilgili detaylara doğru eğilim göstermeniz gerekecektir. Bu yolda sizi istediğiniz noktaya getirecek olan danışman elemanlarla tanışmak için bir telefonunuz yeterli olacaktır.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Mimarlık bölümüne dikey geçiş için kararlılığınızı hayata geçirip üniversitelerimizde kayıt için neler gerekli sorusunu kendinize sormaya başladınız mı? Bunun için merak ettiklerinize cevap verecek Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri ile bir an önce irtibata geçmeniz fayda gösterebilecektir. Sizlerin dikey geçiş esnasında mimarlık dersleri olarak hangi dersleri alacağınız ve MYO okumadığınız derslerle ilgili ne yapmanız gerektiği, mimarlık harç ödeneği miktarı, dikey geçiş yaptıktan sonra tercih ettiğiniz ülkede üniversite yaşamı gibi bilgilere kavuşmak için danışman elemanınızı rahatsız etmeniz yeterli olacaktır. Yaşam koşullarının öğrencilere oldukça uygun olduğu söylenilen Avrupa üniversiteleri olan okullarımız hayatınızda dönüm noktası olacak lisans eğitiminizi alabileceğiniz kaliteli bir eğitim kurumu olacaktır.

Mimarlık bölümüne dikey geçiş amacı ile sahip olmanız gereken evraklar nelerdir sorunuza cevap olan MYO diploması ve mezuniyet belgesi, ikametgah, MYO transkripti ve pasaport belgeleri hazırlığı da sizin için kolay olabilir. Yeter ki Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri aracılığı ile üniversite hayatınızda sizi her anınızda kollayacak danışman elemanınızdan yardım almayı kabul edin. Mimarlık bölümüne dikey geçiş yapan önceki MYO mezunlarından bilgi almak için sosyal ağ olan facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım sitelerindeki gruplara üyelik deneyebilirsiniz. İyi bir mimar olabilmek ve uzun süredir istediğiniz mühendislik gibi mesleki kariyere kavuşma fırsatını yakalamak için üniversitemizi tercih etmeye var mısınız?

Mimarlık Bölümüne Yurt Dışında Dikey Geçiş

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!