Mimarlık Dikey Geçiş Taban Puanları

Mimarlık Dikey Geçiş Taban Puanları

Türkiye dışında bir yerde yaşamak ve aynı zamanda eğitim almak için önünüzde çok uygun bir fırsat sunuluyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumlarının yurt dışında anlaşmalı olduğu üniversitelerle birlikte yürüttüğü bu tasarı ile eğitim ve yurt dışı hayalinizi gerçekleştirebileceksiniz. Üniversite olarak oldukça iyi bir eğitim anlayışına sahip okullar köklü eğitim deneyimine sahip bir üniversitedir. Anlaşmalı olduğumuz üniversiteden alacağınız diploma ile tüm dünyada iş bulabileceksiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelere hem mimarlık bölümü hem de istediğiniz herhangi bir bölüme dikey geçiş yaparak 3. sınıftan lisans eğitiminize devam edebilirsiniz.

Mimarlık için dikey geçiş sınavına girmeden 4 yıllık eğitim alabilirsiniz. Bunun içinde Türkiye dışında yer alan bu üniversiteyi tercih etmeniz gerekiyor. Türkiye içinde yer alan üniversitelere göre daha etkili olan bu üniversiteler mimarlık dikey geçiş taban puanları için belirli bir puan sınırı göstermemiştir. Okul için kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır. Sınav kaygısı yaşamadan giriş yapacağınız bu okulda ülke özlemi çekmeyeceğiniz de bir gerçektir. Bunun için okulda sizin gibi birçok Türk öğrenci olacak ve onlarla iletişim kurabileceksiniz. Bunun dışında hocalar arasında da Türk öğretmen sayısı oldukça fazladır. Deneyimli Türk hocaların olduğu bu okulda en iyi şartlarda eğitim almanız sağlanacaktır.

Türkiye’de Mimarlık dikey geçiş taban puanları yüksek puanlar istemektedir. Ülkemizdeki okullarda bu konuda büyük bir sınır vardır. Yıllarca bu okullardan birine girmek için zaman kaybı yaşamak yerine yurt dışı tercihlerini değerlendirebilirsiniz. Üniversiteyi başka bir şehirde okumak bile faydalı iken başka bir ülkede yaşayacağınız eğitim serüveni hayatınıza çok anlam katacaktır.

Anlaşmalı olduğumuz üniversitelere büyük paralar ödemenize kalmadan eğitim alabileceksiniz. Özellikle özel okulların fiyatına ve verdiği eğitim anlayışına bakarak bu üniversiteleri tercih etmek büyük akıllılık olacaktır.

Mimarlık dikey geçiş taban puanları için zaman harcamaya gerek kalmadan mesleğiniz için gerekli olan eğitimi alabilirsiniz. Okulların gerekli sosyal medya hesapları vardır ve okulları oradan takip etmeniz mümkündür. Okul için başvuruları Eurostar Yurt dışı Eğitim Kurumları ile yapabilirsiniz.

Ülkeler, üniversiteler ve merak ettiğiniz tüm sorular için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerini ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!