Mimarlık Dikey Geçiş Taban Puanları

Türkiye dışında bir yerde yaşamak ve aynı zamanda eğitim almak için önünüzde çok uygun bir fırsat sunuluyor. Eurostar Yurt dışı Eğitim ve Point Yurt dışı Eğitim Kurumları ve Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi’nin birlikte yürüttüğü bu tasarı ile eğitim ve yurt dışı hayalinizi gerçekleştirebileceksiniz. Üniversite olarak oldukça iyi bir eğitim anlayışına sahip Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi 20 yıllık eğitim deneyimine sahip bir üniversitedir. Bu üniversiteden alacağınız diploma ile tüm dünyada iş bulabileceksiniz.

Mimarlık için dikey geçiş sınavına girerek 4 yıllık eğitim alabilirsiniz. Bunun içinde Türkiye dışında yer alan bu üniversiteyi tercih edebilirsiniz. Türkiye içinde yer alan üniversitelere göre daha etkili olan Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi mimarlık dikey geçiş taban puanları için belirli bir puan sınırı göstermemiştir. Okul için kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır. Sınav kaygısı yaşamadan giriş yapacağınız bu okulda ülke özlemi çekmeyeceğiniz de bir gerçektir. Bunun için okulda sizin gibi birçok Türk öğrenci olacak ve onlarla iletişim kurabileceksiniz. Bunun dışında hocalar arasında da Türk öğretmen sayısı oldukça fazladır. Deneyimli Türk hocaların olduğu bu okulda en iyi şartlarda eğitim almanız sağlanacaktır.

Mimarlık dikey geçiş taban puanları yüksek puanlar istemektedir. Ülkemizdeki okullarda bu konuda büyük bir sınır vardır. Yıllarca bu okullardan birine girmek için zaman kaybı yaşamak yerine yurt dışı tercihlerini değerlendirebilirsiniz. Osmanlı mimari yapısı ile dikkat çeken Bosna Hersek çok güzel bir ülkedir ve 2 yıl boyunca burada yaşamak size oldukça iyi gelecektir.

Üniversiteyi başka bir şehirde okumak bile faydalı iken başka bir ülkede yaşayacağınız eğitim serüveni hayatınıza çok anlam katacaktır.

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi ile büyük paralar ödemenize kalmadan eğitim alabileceksiniz. Özellikle özel okulların fiyatına ve verdiği eğitim anlayışına bakarak bu üniversiteyi tercih etmek büyük akıllılık olacaktır.

Mimarlık dikey geçiş taban puanları için zaman harcamaya gerek kalmadan mesleğiniz için gerekli olan eğitimi alabilirsiniz. Okulun gerekli sosyal medya hesapları vardır ve okulu oradan takip etmeniz mümkündür. Okul için başvuruları Eurostar Yurt dışı Eğitim ve Point Yurt dışı Eğitim Kurumları ile yapabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!