Priştine Universum Üniversitesi Mimarlık Bölümüne Dikey Geçiş

Mimarlık Bölümüne Dikey Geçiş

Mimarlık Bölümüne Dikey Geçiş

Ülkemizde ne yazık ki başka bir bölüme dikey geçiş yapmak veya iki yıllık eğitimi lisans düzeyine çıkartmak hiç de kolay değil. Pek çok sınava girmek gerektiği gibi bir de puan tutturma derdi olduğundan çoğu zaman gençler hayallerini unutarak elindekilerle yetinmek zorunda kalıyorlar. Oysa Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları sayesinde artık hayaller gerçeğe dönüşüyor ve Mimarlık Bölümüne Dikey Geçiş imkanıyla sayısız Türk öğrenciler, yıllık uygun fiyatlar ödeyerek Mimar olma yolunda en önemli adımı atıyorlar. Hem de hiçbir sınav zorunluluğu ile uğraşmadan ve tabi ki puan derdi olmadan, Avrupa kredi transfer sistemiyle tamamlanan dersleri sayesinde direkt olarak 3.sınıftan başlama şansına erişmek son derece kolay. Tüm sene boyunca Eurostar kayıt bürolarından başvuruda bulunabileceğiniz Mimarlık bölümünde derslerinize kolayca adapte olacaksınız.

Dil sınavına girmeden, taban puan almadan hemen Mimarlık Bölümüne Dikey Geçiş yapabilirsiniz. Diplomanızla başvurmanız yeterli olacak. Avrupa’nın en güzel, en tarihi ülkelerinde okumanın yanı sıra hem modern bir eğitim alacaksınız hem de aldığınız diploma Türkiye’de de geçerli olacaktır. Ucuz kent yaşamı, öğrenciler için her türlü konforun sağlandığı yerleşkeler, modern yurtlar ve birbirinden saygın, uzman akademisyenler sayesinde siz de Mimarlık eğitiminizi en güzel şekilde alacaksınız.

İki yıllık eğitiminizi uluslararası standartlara taşımak Mimarlık Bölümüne Dikey Geçiş yapmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları bürolarından bilgi alabilir, dilerseniz daha önce dikey geçiş yaparak okuyan arkadaşlarla sosyal medya ve Facebook üzerinden tanışabilir, görüş alabilirsiniz. Hiçbir formaliteyle uğraşmadan son derece düşük rakamlarla Avrupa standartlarında bir Mimarlık eğitimi almak, iş hayatınıza bir adım önde başlamak için bu fırsatı kaçırmayıp hemen Mimarlık Bölümüne Dikey Geçiş başvurusunda bulunmanızı öneririz. İki yıllık ön lisans eğitiminizi 3.sınıftan ders almaya başlayarak hemen lisansa çevirebilir, aldığınız diploma ile hem Avrupa’da, hem de ülkemizde pek çok iş imkanı bulabilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgah
  • Pasaport

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!