Mimarlık Dikey Geçiş Kontenjanları

Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi, Mimarlık dikey geçiş kontenjanları dikkat etmeniz gereken hususlardan birisidir. Üniversitemiz, sahip olduğu yüksek eğitim kalitesi ve ekonomik uygunluğu nedeniyle tercih edilmektedir. Bu sebeple kontenjanlarımız oldukça zorlanmaktadır. Siz değerli öğrencilerimize sunduğumuz hizmetlerin, çok çeşitli olduğunu belirtmek isteriz. Bunların arasında en dikkat çeken ise; Yıllık öğrenim ücretlerinin 2500 Euro olmasıdır. Birçok üniversiteyle kıyaslandığında, oldukça ekonomik olan bu fiyatların, siz sevgili öğrencilerimizi mutlu ettiğini düşünüyoruz. Yaşam kaliteniz, eğitim kalitenizin doğrultusunda ortaya çıkmaktadır. Bu sebeple, hem yaşam kaliteniz, hem de eğitiminiz bizler için önemlidir.

Yurtdışında Okumak

Birçok öğrencinin hayalini kurduğu, yurtdışında eğitim görme isteği, artık çok kolay! Üniversitemizin sunduğu en büyük imkanlardan birisi de, yıllık öğrenim ücretlerindeki kolaylıktır. Mimar olma adayları için, Mimarlık dikey geçiş kontenjanları oldukça önem taşımaktadır. Bu sebeple sizlere en rahat ve çözülebilir olanaklar sunuyoruz. Dikey geçişle üniversite bünyemize dahil olabilir ve Bosna Hersek’de öğreniminize devam edebilirsiniz. En büyük kazançlarınızdan birisi de, öğrenim konusundaki titizliğimiz olacaktır. Bünyemizdeki doçent ve profesörlerimizle birlikte, sizlere en kaliteli eğitimi sunmaktayız.

Doğayla İç İçe

Bosna Hersek’de bulunan, Uluslararası Travnik Üniversitesi sahip olduğu konum gereği oldukça yaşamsal bir alan sunmaktadır. Travnik bölgesinde bulunan üniversitemiz, doğayla iç içe ve Osmanlı mimarisinden kalmış eserlerle, sizler oldukça memnun edecek bir yaşam olanağı sunmaktadır. Eğitim seviyemizin yüksek olmasının yanında, öğrencilerimizin yaşam kalitesi de oldukça önem taşımaktadır. Mimarlık okuyan öğrencilerin, kredi ve öğrenim süreleri temel alınarak, Mimarlık dikey geçiş kontenjanları ve alımları en uygun koşullarda gerçekleşmektedir.

Bosna Hersek ve Türkiye arasında vize olmadığından dolayı, sadece pasaport ile gidiş ve gelişlerinizi sağlayabilirsiniz. Bu noktadaki avantajıyla sizleri oldukça sevindirmesin yanı sıra, öğreniminiz sonrasında sahip olacağınız diploma, Türkiye’de de geçerli olmaktadır. İş imkanlarınız, sahip olacağınız diplomamızla birlikte ekstra bir döngüde olacaktır. Devlet harçlarının yüksekliği, vakıf üniversitelerinin yüksek fiyatlarıyla canınız yanıyorsa ve yurtdışında yüksek donanıma sahip eğitmenlerimizle birlikte, ekonomik, kaliteli ve harika bir öğrenim sürecine ne dersiniz?

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!