Mimarlık Dikey Geçiş Kontenjanları

Mimarlık Dikey Geçiş Kontenjanları

Mimarlık dikey geçiş kontenjanları dikkat etmeniz gereken hususlardan birisidir. Anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, sahip olduğu yüksek eğitim kalitesi ve ekonomik uygunluğu nedeniyle tercih edilmektedir. Bu sebeple kontenjanlarımız oldukça zorlanmaktadır. Siz değerli öğrencilerimize sunduğumuz hizmetlerin, çok çeşitli olduğunu belirtmek isteriz. Bunların arasında en dikkat çeken ise; Yıllık öğrenim ücretlerinin uygun fiyatlarda olmasıdır. Birçok üniversiteyle kıyaslandığında oldukça ekonomik olan bu fiyatların, siz sevgili öğrencilerimizi mutlu ettiğini düşünüyoruz. Yaşam kaliteniz, eğitim kalitenizin doğrultusunda ortaya çıkmaktadır. Bu sebeple hem yaşam kaliteniz hem de eğitiminiz bizler için önemlidir.

Yurtdışında Okumak

Birçok öğrencinin hayalini kurduğu, yurtdışında eğitim görme isteği artık çok kolay! Üniversitelerimizin sunduğu en büyük imkanlardan birisi de yıllık öğrenim ücretlerindeki kolaylıktır. Mimar adayları için Mimarlık dikey geçiş kontenjanları oldukça önem taşımaktadır. Bu sebeple sizlere en rahat ve çözülebilir olanaklar sunuyoruz. Dikey geçişle anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin bünyesine dahil olabilir ve yurt dışında öğreniminize devam edebilirsiniz. En büyük kazançlarınızdan birisi de öğrenim konusundaki titizliğimiz olacaktır. Bünyemizdeki doçent ve profesörlerimizle birlikte sizlere en kaliteli eğitimi sunmaktayız.

Doğayla İç İçe

Anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, sahip olduğu konum gereği oldukça yaşamsal bir alan sunmaktadır. Doğayla iç içe ve Osmanlı mimarisinden kalmış eserlerle, sizler oldukça memnun edecek bir yaşam olanağı sunmaktadır. Eğitim seviyelerinin yüksek olmasının yanında öğrencilerimizin yaşam kalitesi de oldukça önem taşımaktadır. Mimarlık okuyan öğrencilerin, kredi ve öğrenim süreleri temel alınarak, Mimarlık dikey geçiş kontenjanları ve alımları en uygun koşullarda gerçekleşmektedir.

Bu noktadaki avantajıyla sizleri oldukça sevindirmesin yanı sıra öğreniminiz sonrasında sahip olacağınız diploma, Türkiye’de de geçerli olmaktadır. İş imkanlarınız, sahip olacağınız diplomamızla birlikte ekstra bir döngüde olacaktır. Devlet harçlarının yüksekliği, vakıf üniversitelerinin yüksek fiyatlarıyla canınız yanıyorsa ve yurtdışında yüksek donanıma sahip eğitmenlerimizle birlikte, ekonomik, kaliteli ve harika bir öğrenim sürecine ne dersiniz?

 

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler hakkında detaylı bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebillir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!