Mimarlık Rüyanız Gerçek Olsun

Mimarlık Rüyanız Gerçek Olsun

Mimarlık Rüyanız Gerçek Olsun

Mimari Dekoratif Sanatlar bölümü mezunları hayat buluyor. Bu bölümü bitirenler ön lisans diplomaları ile Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde lisans tamamlama programına katılabiliyor.

Yetenek, tasarım ve tecrübe burada bir araya geliyor. DGS, YGS, LYS şartları olmadan öğrenciler 3. Sınıftan eğitimlerine kaldıkları yerden devam ediyorlar. Mimari Dekoratif Sanatlar DGS sınav sonuçları göz önünde bulundurulduğunda iç mimarlık bölümü kazanılması en zor bölümlerden biri haline geliyor. Çünkü iç mimarlık için ülkemizde son derece yetersiz kontenjan açılıyor ve bu bölüme tamamlama olanağı veren onlarca başka bölümde bulunuyor. Mimari Dekoratif Sanatlar DGS sınav sonuçları ülkemizde ki meslek yüksek okulları arasında oldukça düşük kalıyor ve yüz binlerce öğrenci hayallerine veda etmek zorunda kalıyor.

Siz böyle yapmak zorunda değilsiniz. Mimari Dekoratif Sanatlar DGS sınav sonuçları kötü de olsa hiç önemli değil. Ön lisans bölümünüz ile ilgili eğitim alabilirsiniz. DGS şartı olmadan hedefinize giden yolda başarıya ulaşabilirsiniz. Her şey son derece kolay. Herhangi bir ön şart olmadan üniversitemize ön lisans diplomanız ile başvuruda bulunabilirsiniz. DGS sınavına hazırlanacağım ve az olan kontenjanlar arasında kendime yer bulacağım diye senelerce DGS hazırlığı yaparak zaman kaybetmeyin. Zaman, son derece değerlidir ve zayi etmeye gelmez. Bu nedenle anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde Mimari Dekoratif Sanatlar DGS sınav sonuçları bakılmaksınız kayıt fırsatını kaçırmayın. Mimari Dekoratif sanatlardan İç mimarlık bölümüne geçerek uygulama ağırlıklı bilgi ile kendinizi donatarak Avrupa Standartlarında bir eğitim alacaksınız. Siz de geleceğin iç mimarisine yön verenler arasında yer alacaksınız. Meslek bir kere seçilir hayatta. Siz yıllardır zaten bu alanda eğitim alıyorsunuz. Aldığınız eğitimi hep bir adım ileriye taşımak istediniz ve şimdi iç mimar olma aşamasındasınız. Mimari Dekoratif Sanatlar bölümü mezunları olarak bu adımı bir türlü atamıyordunuz. Ancak artık biliyorsunuz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları aracılığı ile önlisans diplomanız ve transkriptiniz ile gelerek yurt dışındaki anlaşmalı olduğumuz üniversitelere kayıt yaptırabilir; hayallerinize doğru koşarak yol alabilirsiniz.

Mimarlık Rüyanız Gerçek Olsun

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!