Mimarlık Rüyanız Gerçek Olsun

Mimarlık Rüyanız Gerçek Olsun

 

Ukrayna Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimari Dekoratif Sanatlar bölümü mezunları hayat buluyor. Bu bölümü bitirenler ön lisans diplomaları ile

Ukrayna’nın Harkov şehrinde yurt dışı eğitim fırsatını yakalıyor. Yetenek, tasarım ve tecrübe burada bir araya geliyor. DGS, YGS, LYS şartları olmadan öğrenciler 3. Sınıftan eğitimlerine kaldıkları yerden devam ediyorlar. Mimari Dekoratif Sanatlar DGS sınav sonuçları göz önünde bulundurulduğunda iç mimarlık bölümü kazanılması en zor bölümlerden biri haline geliyor. Çünkü iç mimarlık için ülkemizde son derece yetersiz kontenjan açılıyor ve bu bölüme tamamlama olanağı veren onlarca başka bölümde bulunuyor. Mimari Dekoratif Sanatlar DGS sınav sonuçları ülkemizde ki meslek yüksek okulları arasında oldukça düşük kalıyor ve yüz binlerce öğrenci hayallerine veda etmek zorunda kalıyor.

Siz böyle yapmak zorunda değilsiniz. Mimari Dekoratif Sanatlar DGS sınav sonuçları kötü de olsa hiç önemli değil. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesinde bölümünüz ile ilgili eğitim alabilirsiniz. DGS şartı olmadan burada %100 Türkçe eğitim alabilir; hedefinize giden yolda başarıya ulaşabilirsiniz. Her şey son derece kolay. Herhangi bir ön şart olmadan üniversitemize ön lisans diplomanız ile başvuruda bulunabilirsiniz. DGS sınavına hazırlanacağım ve az olan kontenjanlar arasında kendime yer bulacağım diye senelerce dgs hazırlığı yaparak zaman kaybetmeyin. Zaman son derece değerlidir ve zayi etmeye gelmez. Bu nedenle Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimari Dekoratif Sanatlar DGS sınav sonuçları bakılmaksınız kayıt fırsatını kaçırmayın. Mimari Dekoratif sanatlardan İç mimarlık bölümüne geçerek Türk akademisyenlerden uygulama ağırlıklı bilgi ile kendinizi donatarak Avrupa Standartlarında bir eğitim alacaksınız. Siz de geleceğin iç mimarisine yön verenler arasında yer alacaksınız. Meslek bir kere seçilir hayatta. Siz yıllardır zaten bu alanda eğitim alıyorsunuz. Aldığınız eğitimi hep bir adım ileriye taşımak istediniz ve şimdi iç mimar olma aşamasındasınız. Mimari Dekoratif Sanatlar bölümü mezunları olarak bu adımı bir türlü atamıyordunuz. Ancak artık biliyorsunuz.

Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları aracılığı ile Önlisans diplomanız ve transkriptiniz ile gelerek Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesine kayıt yaptırabilir; hayallerinize doğru koşarak yol alabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!