Priştine Universum Üniversitesi Mimari Restorasyon Dikey Geçiş Bölümleri

Mimari Restorasyon Dikey Geçiş Bölümleri

Mimari Restorasyon Dikey Geçiş Bölümleri

Ukrayna’nın en güzel üniversitelerinden birinde iki yıllık ön lisans eğitiminizi 4 yıllık lisansa tamamlamanız artık mümkün. Koşulsuz şartsız, sadece ön lisans diplomanızla başvuruda bulunabileceğiniz Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimari Restorasyon Dikey Geçiş Bölümleri sayesinde DGS sınav stresinden ve kabusundan kurtulacaksınız. Sadece eğitiminize odaklanacağınız, Avrupa’nın yükselen değeri olan Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi’nin uzman akademisyenlerinden ders alacağınız ve Türk eğitmenler, Türkçe dersler sayesinde kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir öğretim süreci geçireceksiniz. Lisans tamamlama için iki yıllık bölümünüzden mezun olmanız halinde Avrupa kredi transfer sistemi ile dersleriniz tamamlanacak, almadığınız dersleri görecek, aldığınız ortak derslerden ise muaf olacaksınız.

Dikey geçiş yaparken sınava girmeniz gerekmediği için, sizden İngilizce yeterliliği de beklenmez. Türkçe dersler alacağınız gibi, taban puan olmadan direkt olarak 3.sınıftan eğitime devam edeceksiniz. Yurt dışında okumanın tüm ayrıcalıklarını Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları tarafından verilen destekle yaşayacaksınız. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi’nde alacağınız eğitim, başvuru ve kayıt için tek yetkili olan Eurostar ve Point kurumları sayesinde herhangi bir aksilik yaşamadan öğrenim hayatınızı sonlandıracaksınız. Senelik sadece 2500 Euro ödeyerek Harkov Üniversitesi Mimari Restorasyon Dikey Geçiş Bölümleri sayesinde hayallerinizi gerçekleştirebilir, ülkemizdeki eğitim masraflarından çok daha düşük bir rakama yurt dışında okuma avantajını ve ayrıcalığını yakalayabilirsiniz.

Ucuz ve kaliteli eğitim almak, lisansınızı sınavsız ve puansız, strese girmeden 4 yıllığına tamamlamak, geleceğinizi hayallerinize uygun halde şekillendirmek sizin de hakkınız. Üstelik Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimari Restorasyon Dikey Geçiş Bölümleri sayesinde Avrupa’da öğrenim göreceğinizi de hesaba katarsanız mezun olduğunuzda önünüze açılacak iş fırsatlarının Türkiye’deki okullardan mezun olduğunuz zamana göre çok daha fazla olacağını göreceksiniz. Artık sınav yok, puan yok, direkt olarak lisans tamamlama için başvuru yapmak var. Avrupa standartlarında eğitim veren, akademisyenleri ile göz dolduran ve Türk eğitmenleriyle de parlayan Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimari Restorasyon DGS Bölümleri için yılın 12 ayı başvuruda bulunabilir, dilerseniz daha detaylı bilgi için Eurostar ofislerini arayarak iletişime geçebilirsiniz. Hayallerinizi ertelemeyin, gelin sizi geleceğe taşıyalım.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!