Hayallerinize Kavuşmak İçin Bir Adım Yeter

Ülkemizde meslek yüksek okulu mezunları lisans tamamlama konusunda son derece zorlu aşamalardan geçmektedirler. Türkiye’nin en zorlu sınavlarından biri olan dgs ile lisans tamamlama şansına sahiptirler ancak bu oldukça zor ve hazırlanması bir yıla sığmayan bir sınavdır. Sınavda 120 soru sorulmaktadır ve süre de oldukça kısıtlı olarak verilmektedir. Mimarlık bölümü dgs puanları da oldukça yüksektir. Öğrencilerin çok çalışması ve az olan kontenjan sayıları arasında kendisine yer bulması gerekmektedir. Birçok meslek yüksek okulu bu bölüme tamamlama olanağı verdiğinden rekabette oldukça fazladır. Türkiye’nin en prestijli mesleklerinden biri olan iç mimarlık bölümünün popülaritesi de oldukça yüksektir.

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesinde tamamlayabilmektedirler. Bina Koruma ve Yenileme, Dekor Tasarımı, Doğal Taş Dekorasyonu, Doğal yapı taşları teknolojisi, Duvar Süsleme Sanatları, Eser Koruma, İç Mekân Koruma ve Yenileme, İç Mekân Tasarımı, Mermer Teknolojisi, Mermercilik, Mimari Dekoratif Sanatlar, Mimari Restorasyon, Mobilya ve Dekorasyon, Restorasyon, Restorasyon ve Konvservasyon, Sahne Tasarımı, Sahne ve Dekor Tasarımı bölümlerinden mezun öğrenciler bu bölüme dikey geçiş yapabilmektedirler.Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Ukrayna’nın Harkov şehrinde yer alan güzide bir üniversitemizdir. Kardeş ülkemizin bu üniversitesi meslek yüksek okulu mezunlarına mimarlık bölümüne tamamlama olanağı sunmaktadır. Üstelik hiçbir sınav şartı da aramamaktadır. Mimarlık bölümü dgs puanları gerektirmeden üniversiteye öğrencilerimiz kayıt yaptırabilmektedirler. Siz de bu avantajlardan faydalanarak ön koşul olmadan üniversitemize kayıt olabilirsiniz. Dikey geçiş lisans tamamlama günlerimize katılarak konu ile ilgili detaylı bilgiyi derslerinize giren akademisyenlerden alma şansını da yakalayabilirsiniz. Tamamı Türkçe olarak işlenen dersler sayesinde zorlanmadan sadece mesleğinize odaklı olarak üniversite eğitimi alabilecek hayallerinize giden yolda emin adımlar ile yürüyebileceksiniz. Mimarlık bölümü dgs puanları sizi zorluyor ise tek çözüm Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi öğrencisi olmaktır. YÖK tarafından tanınan üniversitemiz sizleri hedeflediğiniz yaşam standartlarına sahip hale getirecektir.

Eurostar ve Point yurt dışı eğitim kurumları 20 yıllık deneyimleri ile sizlerin geleceğine yön vermektedir. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi ile yapmış olduğu işbirliği çerçevesinde öğrencilere bu büyük olanağı sunmaktadır. Siz de hemen ön lisans diplomanız ile kayıt olmak için bize gelin ve mimarlık bölümü dgs puanları gerekmeden size hayallerinize giden yolda ışık olalım.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!