Priştine Universum Üniversitesi Mimarlık Bölümüne Dikey Geçiş Yapan Bölümler

Mimarlık Bölümüne Dikey Geçiş Yapan Bölümler

Mimarlık Bölümüne Dikey Geçiş Yapan Bölümler

İki yıllık ön lisansınızı şartız ve koşulsuz dört yıllığa çevirebilir, hemen 3.sınıftan başlayabilirsiniz. Yanlış duymadınız, herhangi bir sınava girmenize gerek yok. DGS ya da İngilizce koşulu yok. Taban puan uygulaması yok. Hiçbir ön koşul yok. Sadece diplomanızla başvurabileceğiniz Mimarlık Bölümüne Dikey Geçiş Yapan Bölümler size geleceğinizi en mükemmel şekilde inşa etme imkanı sunuyor. Türk akademisyenlerin ders verdiği üniversitede ülkenin en saygın öğretim görevlilerinden eğitim alabileceğiniz gibi teknolojik imkanlardan sonuna dek faydalanacaksınız. Avrupa kredi transfer sistemi ile tamamlayacağınız bölümünüzden sonra alacağınız Mavi diploma hem ülkemizde geçerli olacak, hem de dünyanın pek çok ülkesinde iş bulmanızı garanti altına alacaksınız. Tüm bunlara sınavsız ve çok ekonomik rakamlara sahip olabilirsiniz.

Yıllık ödeyeceğiniz ücret, üniversiteler arası farklılık göstermektedir. Bundan dolayı ücret bilgisi için Eurostar Yurtdışı Eğitimle iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Ülkemize kıyasla son derece ucuz bir eğitim almış olacaksınız ve tabi ki bütçenizi yormayacak, ailenize de fazla yük olmayacaksınız. Yaşam şartlarının da çok uygun olduğu ülkelerde dikey geçiş sayesinde siz de hayallerinize giden yolda en doğru seçimi yapmış olacaksınız. Avrupa eğitim kriterlerine uygun bir müfredat uygulanan üniversitelerde iki yıllık eğitiminizi dört yıllığa çevirirken ortak derslerinizden muaf tutulacaksınız. Görmediğiniz dersleri ise eğitiminiz esnasında alma hakkınız olacağı için direkt olarak 3.snıftan başlayarak lisans eğitiminize adım atacaksınız. 30 yıldır uzman çalışmaları ile sayısız Türk öğrencinin yurt dışında okumasına vesile olan Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları sayesinde kaydınızı hemen şimdi yaptırabilir, Mimarlık Bölümüne Dikey Geçiş Yapan Bölümler içinden siz de Mimarlık lisansınızı tamamlama fırsatı bulabilirsiniz.

Kayıt işlemlerini ve başvuruya yönelik her türlü bilgiyi Eurostar merkezlerini arayarak veya size en yakın temsilciliğe giderek öğrenebilirsiniz. Yılın 12 ayında da başvuru yapabileceğiniz gibi, herhangi bir sınava da girmenize gerek kalmayacaktır. Yabancı dil veya taban puan zorunluluğu olmadan dikey geçiş yapmak, geleceğinizi Mimar olarak şekillendirmek için hemen web sitemizi ziyaret edebilir, sosyal medya ve Facebook hesaplarımız üzerinden öğretim görevlileri ve öğrencilerle iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgah
  • Pasaport
Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!