Mimari Restorasyon’dan Mimarlık’a Sınavsız Geçiş

Mimari Restorasyon’dan Mimarlık’a Sınavsız Geçiş

Mimari Restorasyon bölümleri için mükemmel bir fırsat yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde sunulmaktadır. Dünyanın çeşitli ülkelerinden ve Türkiye’den birçok üniversite ile aynı doğrultuda hareket eden üniversitelerimiz, mimarlık alanında en kaliteli eğitim ile öğrencileri donatıyor. Mesleki yeterlilikte öğrencileri en üst düzeye taşıyabilecek tecrübeye sahip olacak şekilde onları mezun ediyor. Avrupa ve Türkiye’de yer alan üniversiteler ile yapılan ikili anlaşmalar neticesinde tüm dünya öğrencilere sınırsız bir eğitim alanı olarak sunuluyor. Mimari restorasyon DGS taban puanları engeline takılmadan tamamen sınavsız olarak eğitimlerine devam ettiriyor. Üniversitelerimiz sorgulayan, deneyimleyen, teknolojiye hâkim ve insan ve doğaya saygılı meslek insanları yetiştiriyor.

Üniversitelerimizin mezunları mimari tasarımları ve projeleri ile gerek Avrupa’da gerekse Türkiye’de fark yaratıyor. Üstelik son derece uygun yıllık harç bedelleri Türkiye’de ki özel üniversitelerin çok altında kaldığından öğrencilerimiz bütçelerini hiç zorlamadan yurt dışı eğitim fırsatından yararlanabiliyorlar. Mimari restorasyon DGS taban puanları ile uğraşmadan; sınav kaygısı yaşamadan yetenekleri ve alt yapıları olan bu bölümden mezun olabiliyor. Eğitimlerine 3. Sınıftan devam edebilen öğrenciler sene kaybı yaşamamaktadırlar. Siz de Ön lisans bölümlerinden yararlanabilir geleceğinize iç mimar olarak yön verebilirsiniz.

Dünyayı daha yaşanabilir kılmak için yaratıcı çözümler üreten siz mimari restorasyon öğrencileri mimar olarak geleceği tasarlayacak projelere imza atabilecekler. YÖK denkliği ve eğitim akreditasyonu olan okullarımız bu kaliteli üniversitelerinde kendi yaşamlarını, kariyerlerini dizayn ederek işe başlayabilecekler.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlamalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları işbirliği ile öğrenciler bu eğitimden hemen faydalanabilir ve ön lisans diplomaları ile kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirler. Siz de bu eşsiz fırsattan hemen şimdi faydalanmaya başlayabilirsiniz. . Mimari restorasyon DGS taban puanları ihtiyaç duymadan bizlere başvurarak yepyeni bir hayata başlayabilirsiniz.

 

Mimari Restorasyon’dan Mimarlık’a Sınavsız Geçiş

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!