Mimari Restorasyon’dan Mimarlık Bölümüne Ukrayna’da Sınavsız Geçiş

Mimari Restorasyon bölümleri için mükemmel bir fırsat Ukrayna’da Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesinde sunulmaktadır. Dünyanın çeşitli ülkelerinden ve Türkiye’den birçok üniversite ile aynı doğrultuda hareket eden Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi mimarlık alanında en kaliteli eğitim ile öğrencileri donatıyor. Mesleki yeterlilikte öğrencileri en üst düzeye taşıyabilecek tecrübeye sahip olacak şekilde onları mezun ediyor. Avrupa ve Türkiye’de yer alan üniversiteler ile yapılan ikili anlaşmalar neticesinde tüm dünya öğrencilere sınırsız bir eğitim alanı olarak sunuluyor. Mimari restorasyon dgs taban puanları engeline takılmadan tamamen sınavsız olarak eğitimlerini Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesinde devam ettiriyor. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi sorgulayan, deneyimleyen, teknolojiye hâkim ve insan ve doğaya saygılı meslek insanları yetiştiriyor.

Üniversitenin mezunları mimari tasarımları ve projeleri ile gerek Avrupa’da gerekse Türkiye’de fark yaratıyor. Üniversite tamamen Türkçe eğitim vererek geleceğin mimarlarını yetiştiriyor. Bu nedenle Türk akademisyenlerden eğitim alan öğrenciler dil öğrenmek zorunda kalmadan lisans bölümüne tamamlama yapabiliyorlar. Üstelik son derece uygun yıllık harç bedelleri Türkiye’de ki özel üniversitelerin çok altında kaldığından bütçelerini hiç zorlamadan yurt dışı eğitim fırsatından yararlanabiliyorlar. Mimari restorasyon dgs taban puanları ile uğraşmadan; sınav kaygısı yaşamadan yetenekleri ve alt yapıları olan bu bölümden mezun olabiliyor. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi öğrencilerini seçkin bir eğitimle sektöre kazandırmaktadır.

Eğitimlerine 3. Sınıftan devam edebilen öğrenciler sene kaybı yaşamamaktadırlar. Siz de Ön lisans bölümlerinden yararlanabilir geleceğinize iç mimar olarak yön verebilirsiniz.

Dünyayı daha yaşanabilir kılmak için yaratıcı çözümler üreten siz mimari restorasyon öğrencileri mimar olarak geleceği tasarlayacak projelere imza atabilecekler. YÖK denkliği ve Türkçe eğitim akreditasyonu olan Ukrayna’nın bu kaliteli üniversitesinde kendi yaşamlarını, kariyerlerini dizayn ederek işe başlayabilecekler.

Eurostar yurt dışı eğitim ve Point yurt dışı eğitim kurumları işbirliği ile öğrenciler bu eğitimden hemen faydalanabilir ve ön lisans diplomaları ile kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirler. Siz de bu eşsiz fırsattan hemen şimdi faydalanmaya başlayabilirsiniz. . Mimari restorasyon dgs taban puanları ihtiyaç duymadan bizlere başvurarak yepyeni bir hayata başlayabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!