Mimarlık Dikey Geçiş Şartları

Mimarlık Dikey Geçiş Şartları

Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteler, mimarlık okuyan öğrenciler için oldukça basit mimarlık dikey geçiş şartları sunmaktadır. Türkiye şartlarından ayrı olarak rahat bir dikey geçiş imkanı tanıyan üniversitemizde okumanız büyük bir ayrıcalık olacaktır.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da en ekonomik fırsatlarla iç mimarlık eğitimi hayatınıza devam etmek istiyorsanız üniversitelerimiz sizleri bekliyor.

Neden Biz?

Alanında uzman eğitimciler, sayısız imkanları ve harika bir doğaya sahip olan üniversitelerimiz öğrencilerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Mimarlık dikey geçiş şartlarımızdaki uygunluk nedeniyle bizleri aramalı ve her türlü sorularınızı yöneltebilir, destek alabilirsiniz.

Avantajlarınız Neler Olacak?

Mimarlık dikey geçiş şartlarınız oldukça elverişli olmaktadır. Herhangi bir şekilde DGS şartı aranmaksızın, Avrupa Kredi Transfer (AKTS) yöntemi sayesinde bölümünü tamamlayabiliyorsunuz. Diplomanızın Türkiye’de ve her ülkede geçerli olacağını ve bu nedenle hiçbir şekilde olumsuz bir durum olmayacağına emin olabilirsiniz. Puan şartının aranmaması, ülkelerin müthiş yaşam olanaklarıyla üniversitelerimiz hizmetinizdedir.

Türkiye’de bulunan eğitim kalitesi ve iş olanaklarından şikayetçiyseniz ve kendinizi her bakımdan daha donanımlı hâle getirmek istiyorsanız üniversitelerimizle yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Özellikle, mimarlık dikey geçiş şartları konusunda sizler için oldukça ekonomik fırsatlarımız bulunmaktadır. Yıllık harç ücretleri çok uygun fiyatlarla eğitiminizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Birçok vakıf üniversitesinden oldukça ucuz olan bu fiyatlar, sizleri endişeye düşürmemeli ve sosyal medya hesaplarımızdan da üniversitelerimizi takip edebilir ve her türlü desteği alabilirsiniz. Mimarlık dikey geçişle birlikte hem kendinize harika iş olanakları hem de Avrupa’nın en güzel bölgesine sahip üniversitelerimizde sayısız yaşam olanağına sahip olacaksınız. Merak ettiğiniz herhangi bir soru, sorun, öneri dahilinde, bizlere ulaşabilir ve her türlü desteği alabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!