Mimarlık Dikey Geçiş Şartları

Mimarlık Dikey Geçiş Şartları

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi , mimarlık okuyan öğrenciler için oldukça basit, mimarlık dikey geçiş şartları sunmaktadır. Türkiye şartlarından ayrı olarak, rahat bir dikey geçiş imkanı tanıyan üniversitemizde okumanız büyük bir ayrıcalık olacaktır. Ukrayna ülkesindeki en güzel yerlerden olan Harkov bölgesinde, Türkçe eğitim için herhangi bir şart ve koşul da gerekmemektedir. Balkanlar arasında oldukça yükselen bir değer olan,Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi , %100 Türkçe eğitim fırsatı ve Türkiye’de vakıf üniversitelerde verilen tüm eğitimler kadar kaliteli bir gelecek sunmaktadır. En uygun ekonomik fırsatlarla, iç mimarlık eğitimi hayatınıza devam etmek istiyorsanız, üniversitemiz sizleri bekliyor.

Neden Biz?

Alanında uzman eğitimciler, sayısız imkanları ve harika bir doğaya sahip, Osmanlı tarihinden kalma eserlerine sahip, Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi siz değerli öğrencilerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Mimarlık dikey geçiş şartlarımızda ki uygunluk nedeniyle, bizleri aramalı ve her türlü sorularınızı yöneltebilir, destek alabilirsiniz.

Avantajlarınız Neler Olacak?

Mimarlık dikey geçiş şartlarınız oldukça elverişli olmaktadır. Herhangi bir şekilde Dgs şartı aranmaksızın, Avrupa kredi transfer yöntemi sayesinde bölümünü tamamlayabiliyorsunuz. Diplomanızın Türkiye’de her yerde geçerli olacağını ve bu nedenle hiçbir şekilde olumsuz bir durum olmayacağına emin olabilirsiniz. Puan şartının aranmaması, Ukrayna ülkesinin müthiş yaşam olanaklarıyla, üniversitemiz hizmetinizdedir.

Türkiye’de bulunan eğitim kalitesi ve iş olanaklarından şikayetçiyseniz ve kendinizi her bakımdan daha donanımlı hale getirmek istiyorsanız,Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi olarak, yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Özellikle, mimarlık dikey geçiş şartları konusunda sizler için oldukça ekonomik fırsatlarımız bulunmaktadır. Sadece 2,500 Euro ile 1 yıllık eğitiminizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Birçok vakıf üniversitesinden oldukça ucuz olan bu fiyatlar, sizleri endişeye düşürmemeli ve sosyal medya hesaplarımızdan da üniversitemizi takip edebilir ve her türlü desteği alabilirsiniz. Mimarlık dikey geçişle birlikte hem kendinize harika iş olanakları, hem de Ukraynanın en güzel bölgesine sahip üniversitemizde, sayısız yaşam olanağına sahip olacaksınız. Merak ettiğiniz herhangi bir soru, sorun, öneri dahilinde, bizlere ulaşabilir ve her türlü desteği alabilirsiniz. Ek olarak Ukrayna ve Türkiye arasında vize olmadığı için, pasaportunuz ile birlikte rahatlıkla gidip gelebilme imkanına sahip olacaksınız.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!