Mimari Dekoratif Sanatlar Dikey Geçiş Bölümleri

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi olarak, Mimari dekoratif sanatlar dikey geçiş bölümlerimiz, kaliteli eğitim ve uygun fiyatlarımızla, siz değerli öğrencilerimizin hizmetindedir.Ukrayna ülkesinde eğitim veren üniversitemiz, deneyimli ve uzman kadrosu, Türkçe eğitim imkanı ve Harkov bölgesinin doğa güzellikleriyle her türlü ihtiyacınızı karşılayacaktır. Eğitim hayatınızı en verimli şekilde tamamlayabilir ve bulunduğumuz bölgedeki Osmanlı harikası yapılarla birlikte, yaşamsal olarak çok çeşitli olanaklara sahip olacaksınız.

Eğitim Kalitesi

İstediğiniz veya hayalini kurduğunuz Mimari dekoratif sanatlar dikey geçiş bölümleriyle hızlı bir şekilde eğitim hayatınızı tamamlayabilir ve donanımlı bireyler olarak iş hayatınıza başlayabilirsiniz. Sizlere sunacağımız en büyük etken eğitim kalitesi olacaktır. Bunun sonucunda, rahat ve huzurlu bir iş hayatına sahip olacaksınız. Uzman kadromuz ve hoşgörülü yaklaşımımız sayesinde huzur bir yaşam olanağı bulacaksın.Ukrayna topraklarındaki en güzel bölgelerden birinde olduğumuzu ve bu nedenle rahat ve huzurlu bir süreç yaşayacağınızı belirtmek isteriz.

Üniversitemiz

Mimari dekoratif sanatlar dikey geçiş bölümlerimiz için yıllık eğitim ücreti 2500 Euro olmaktadır. Birçok vakıf üniversitesinden farklı olarak, ekonomik bütçenizi sarsmayacak ekonomi politikamızla birlikte, siz sevgili öğrencilerimize kolaylık sağlamaktayız. Eğitim kalitemiz, Türkiye’den giden doçent ve profesör kadromuzla birlikte sağlanmaktadır. 20 yıllık eğitim deneyimine sahip bir ekibimiz olduğunu da eklemek isteriz.

Türkiye’deki eğitim kalitesi ve sınavlardan mağdur olmanız dahilinde, yalnız olmadığınızı söyleyebiliriz. Dikey geçiş şartlarımızın kolaylığıyla birlikte, hızlı bir şekilde eğitim hayatınıza başlayabilir ve sağlıklı bir şekilde diplomanızı alabilirsiniz. Diplomalarınızın Türkiye’de de geçerli olduğunu bilmelisiniz.

Türkiye ve Ukrayna arasındaki gidiş gelişler de hiçbir sorun yaşamayacak ve iki ülke arasında vize sorunu olmadığı için, pasaportunuz ile kolaylıkla ulaşım sağlayacaksınız. Dikey geçişlerde hiçbir şekilde strese girmenize gerek yok! Ders farklarınızı görerek, eğitimine devam edebiliyorsunuz. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi olarak, sizleri en güzel şekilde ağırlayacağımıza ve şahane bir eğitim hayatına ne dersiniz? İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve istediğiniz şekilde destek ve yardım alabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarından, Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi bünyesinde olan Türk öğrenci ve akademisyenlerden destek ve bilgi alabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!