Mimari Dekoratif Sanatlar Dikey Geçiş Bölümleri

Mimari Dekoratif Sanatlar Dikey Geçiş Bölümleri

Anlaşmalı olduğumuz yurt dışındaki üniversitelerde Mimari dekoratif sanatlar dikey geçiş bölümlerimiz, kaliteli eğitim ve uygun fiyatlarımızla siz değerli öğrencilerimizin hizmetindedir. Eğitim veren üniversitemiz, deneyimli ve uzman kadrosu ve bulunduğu bölgenin doğa güzellikleriyle her türlü ihtiyacınızı karşılayacaktır. Eğitim hayatınızı en verimli şekilde tamamlayabilir ve bulunduğumuz bölgedeki Osmanlı harikası yapılarla birlikte yaşamsal olarak çok çeşitli olanaklara sahip olacaksınız.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Eğitim Kalitesi

İstediğiniz veya hayalini kurduğunuz Mimari dekoratif sanatlar dikey geçiş bölümleriyle hızlı bir şekilde eğitim hayatınızı tamamlayabilir ve donanımlı bireyler olarak iş hayatınıza başlayabilirsiniz. Sizlere sunacağımız en büyük etken eğitim kalitesi olacaktır. Bunun sonucunda, rahat ve huzurlu bir iş hayatına sahip olacaksınız. Uzman kadromuz ve hoşgörülü yaklaşımımız sayesinde huzur bir yaşam olanağı bulacaksın.

Üniversitelerimiz

Mimari dekoratif sanatlar dikey geçiş bölümlerimiz için yıllık eğitim ücreti üniversiteler arası farklılık göstermektedir. Ancak birçok vakıf üniversitesinden farklı olarak ekonomik bütçenizi sarsmayacak ekonomi politikamızla birlikte siz sevgili öğrencilerimize kolaylık sağlamaktayız. Eğitim kalitemiz, alanında başarılı doçent ve profesör kadromuzla birlikte sağlanmaktadır. Uzun yıllar eğitim deneyimine sahip bir ekibimiz olduğunu da eklemek isteriz.

Türkiye’deki eğitim kalitesi ve sınavlardan mağdur olmanız dahilinde yalnız olmadığınızı söyleyebiliriz. Dikey geçiş şartlarımızın kolaylığıyla birlikte hızlı bir şekilde eğitim hayatınıza başlayabilir ve sağlıklı bir şekilde diplomanızı alabilirsiniz. Diplomalarınızın Türkiye’de de geçerli olduğunu bilmelisiniz.

Dikey geçişlerde hiçbir şekilde strese girmenize gerek yok! Ders farklarınızı görerek eğitimine devam edebiliyorsunuz. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve istediğiniz şekilde destek ve yardım alabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarından destek ve bilgi alabilirsiniz.

Mimari Dekoratif Sanatlar Dikey Geçiş Bölümleri

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!