Mimarlık Dikey Geçiş Sonuçları

Mimarlık Dikey Geçiş Sonuçları

Mimarlık dikey geçiş sonuçları bekleme derdine son verip yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversiteleri tercihinde bulunarak akademik kariyerinizi iyi bir derecede tamamlamaya var mısınız?

MYO mezunu musunuz? Diplomanız var mı? O halde bu evraklarınızı alın ve DGS puanı olmadan üniversitelerimize kayıt fikrini düşünmeye başlayın. Transkriptiniz zaten sizin akademik eğitim için ders eksiklerinizi ele verecek ve tamamlanması gereken dersleri almanız gerekliliği size kayıt esnasında bildirilecektir. Bunun haricinde ikametgahınız ve pasaportunuz da hazırsa kayıt günlerini kaçırmadan kayıt yaptırmak için harekete geçmeye başlayabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerinde eğitim danışmanları sizi kayıt için yönlendirip üniversite hayatına uyum sağlamanız amacı ile her yönden yönlendirme gerçekleştirecektir.

Mimarlık dikey geçiş sonuçları beklerken yorulduysanız ve Türkiye’nin iyi üniversitelerine bir türlü puanınızı yeterli alamadıysanız daha fazla hayal kırıklığına yer vermeyin. Sizi mutlu edecek Avrupa kalitesindeki eğitim için Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler sizleri kabul için tüm imkanları ayağınıza sermektedir.

Uygun fiyatlardaki eğitim ödeneği ile yıl boyunca mimari alanında en iyi koşullarda eğitim alacağınız gerçeğini duyunca bu ödemeye değer diyebileceksiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için sizi bekleyen eğitim ortamımızda dönemlik öğrenci değişimleri aracılığı ile farklı Avrupa ülkelerindeki eğitim ortamına dahil olabilme olanağı da yakalayabilirsiniz. Bu fırsat sizin başarınız ile elde edebileceğiniz olanaklardandır.

Mimarlık dikey geçiş sonuçları artık kabus olmaktan çıkacak ve yepyeni hayallerin yeşerdiği üniversitemizde yer alabilme ayrıcalığı için harekete geçmek isteyeceksiniz. Sizi mutlu edecek tüm akademik eğitim ortam sunumlarımız, iç mimarilerin en iyilerinden seminer dinleme ve staj ortamına katılma üniversitelerimizi tercih ederek kavuşabilecekleriniz arasındadır. Sizi mutlu edecek eğitim öğretim hayatı için zaman kaybetmeden danışman elemanınıza direktif vermek için harekete geçebilirsiniz. Türkiye’ye gidiş gelişleriniz, kalacağınız yurt, eğitim öğretim hayatında başlama ve bitiş tarihleri, memnun kalacağınız uygulama materyalleri, teknolojinin en üst mertebesinden size eğitim ortamı sunuluyor oluşu gibi avantajları kaçırmak istemeyeceğinizi bilerek bize kaydınızı sabırla bekliyoruz. Farklı bir kültürel ortam ve her şeye rağmen tercih edebileceğiniz Türkçe eğitim alma imkanları için hazır mısınız?

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!