Mimarlık Dikey Geçiş Sonuçları

Mimarlık Dikey Geçiş Sonuçları

Mimarlık dikey geçiş sonuçları bekleme derdine son verip Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi tercihinde bulunarak akademik kariyerinizi iyi bir derecede tamamlamaya var mısınız? MYO mezunu musunuz? Diplomanız var mı? O halde bu evraklarınızı alın ve DGS puanı olmadan üniversitemize kayıt fikrini düşünmeye başlayın. Transkriptiniz zaten sizin akademik eğitim için ders eksiklerinizi ele verecek ve tamamlanması gereken dersleri almanız gerekliliği size kayıt esnasında bildirilecektir. Bunun haricinde ikametgahınız ve pasaportunuz da hazırsa kayıt günlerini kaçırmadan kayıt yaptırmak için harekete geçmeye başlayabilirsiniz. Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları danışman elemanları sizi kayıt için yönlendirip üniversite hayatına uyum sağlamanız amacı ile her yönden yönlendirme gerçekleştirebilecektir.

Mimarlık dikey geçiş sonuçları beklerken yorulduysanız ve Türkiye’nin iyi üniversitelerine bir türlü puanınızı yeterli alamadıysanız daha fazla hayal kırıklığına yer vermeyin. Sizi mutlu edecek Avrupa kalitesindeki eğitim için Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi sizi kabul için tüm imkanları ayağınıza sermektedir. 2500 Euro eğitim ödeneği ile yıl boyunca mimari alanında en iyi koşullarda eğitim alacağınız gerçeğini duyunca bu ödemeye değer diyebileceksiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için sizi bekleyen eğitim ortamımızda dönemlik öğrenci değişimleri aracılığı ile farklı Avrupa ülkelerindeki eğitim ortamına dahil olabilme olanağı da yakalayabilirsiniz. Bu fırsat sizin başarınız ile elde edebileceğiniz olanaklardandır.

Mimarlık dikey geçiş sonuçları artık kabus olmaktan çıkacak ve yepyeni hayallerin yeşerdiği üniversitemizde yer alabilme ayrıcalığı için harekete geçmek isteyeceksiniz. Sizi mutlu edecek tüm akademik eğitim ortam sunumlarımız, iç mimarilerin en iyilerinden seminer dinleme ve staj ortamına katılma fırsatları Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi tercihiniz ile kavuşabilecekleriniz arasındadır. Sizi mutlu edecek eğitim öğretim hayatı için zaman kaybetmeden danışman elemanınıza direktif vermek için harekete geçebilirsiniz. Türkiye’ye gidiş gelişleriniz, kalacağınız yurt, eğitim öğretim hayatında başlama ve bitiş tarihleri, memnun kalacağınız uygulama materyalleri, teknolojinin en üst mertebesinden size eğitim ortamı sunuluyor oluşu gibi avantajları kaçırmak istemeyeceğinizi bilerek bize kaydınızı sabırla bekliyoruz. Farklı bir kültürel ortam ve her şeye rağmen tercih edebileceğiniz Türkçe eğitim alma imkanları için hazır mısınız?

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!