Priştine Universum Üniversitesi Mimarlık Hakkında Dikey Geçiş

Mimarlık Hakkında Dikey Geçiş

Mimarlık Hakkında Dikey Geçiş

Yurt dışında bulunan birçok üniversiteye mimarlık bölümünde dikey geçiş fırsatı için Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları ile irtibata geçebilirsiniz. Sizlere sınavsız, puansız ve çok ucuz bir eğitim fırsatı sunan Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan birçok üniversite mevcuttur.

Mimarlık bölümüne dikey geçiş yaparak, hemen 3.sınıftan eğitiminize devam etme şansı da veriyor. Türkiye’deki devlet üniversitelerine ödeyeceğiniz harç parası yerine yurt dışında Mimarlık eğitiminizi tamamlayabilir ve dikey geçiş yaparak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Alacağınız diplomanın her yerde geçerli olması size hem Türkiye’de, hem de başka ülkelerde iş imkanı sağlayacaktır.

Ailenizi ekonomik açıdan zorlamadan ve rahat bir öğrencilik geçireceğiniz gibi bugüne değin aldığınız ortak derslerden muaf olacak, hemen 3. sınıftan derslere başlayacaksınız ve görmediğiniz dersleri de aynı zamanda alma şansına sahip olacaksınız. Avrupa kredi transfer sistemiyle tamamlanan kredileriniz sayesinde zaman ve yıl kaybetmeden eğitiminize devam edecek, hiçbir sınava tabi tutulmayacaksınız. Mimarlık Dikey Geçiş konusunda merak ettiklerinizi Eurostar ofislerini arayarak veya resmi web sayfasını ziyaret ederek de öğrenebilir, hala okumakta olan öğrencilerle Facebook veya sosyal medya üzerinden iletişime geçerek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Bu denli uygun ve Avrupa standartlarına sahip bir okullarda eğitim almak, Mimarlık bölümüne dikey geçiş yapmak için yılın 12 ayında başvuru yapabilir, pasaportunuzla hiçbir engele takılmadan istediğiniz üniversiteye gidebilirsiniz. Kültürü, doğası ve insanları ile sizlere yeni bir ortam sunacak okullarda okuyarak mesleğinize bir adım önde başlayacaksınız. DGS gibi stres dolu sınavlara girmeden hemen kaydınızı yaptırabilir, bu önemli fırsatı geleceğiniz için altın bir fırsata dönüştürebilirsiniz. Türk akademisyenler kadar Avrupa’da isim yapmış, alanlarında profesyonel pek çok eğitimciden ders alabileceğiniz gibi, yabancı arkadaşlıklar kurarak sosyal anlamda da kendinize yatırımlar yapabileceksiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!