Mimarlık Dikey Geçiş Kayıt Günleri

Mimarlık Dikey Geçiş Kayıt Günleri

Mimarlık dikey geçiş kayıt günleri hangi günler, ne zaman kayıt olmalıyım, kayıt için gerekli belgeler nelerdir gibi sorularınıza yanıt bulmak için Eurostar ve Point Yurtdışı eğitim kurumları ziyaretiniz gereklidir. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi kabul için herhangi bir DGS puanı istememesine rağmen kayıt günlerini kaçırmanız ya da kontenjanın dolması durumu ile karşı karşıya kalmanız Avrupa’da üniversite okuma hayalinizi suya düşürebilecektir. Sizlerin asla pişmanlık duymayacağınız kaliteli eğitim koşulları için tüm üniversite personeli ve Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları danışmanları olarak sizlerin hep yakınınızda yer almaktayız.

Mimarlık dikey geçiş kayıt günleri bilgisini öğrendikten sonra kayıt için gerekli tüm evraklarınızın eksiksiz hazırlanması için girişimde bulunmaya titizlik göstermelisiniz. MYO transkripti ile aldığınız derslerin neler olduğu anlaşılacaktır. Bu evrak olmazsa olmazınız olmalıdır. MYO diplomanız ve mezuniyet belgeniz de bir o kadar önemlidir. Sizin 2 yıl boyunca iç mimari eğitimi aldığınızın bir kanıtıdır bu belgelerde. İkametgahınız ve pasaportunuz da tamamlandı mı kayıt olmamanız için hiçbir sebep olmayacaktır. İç mimari bilginizin yetersiz olduğu tüm bilgi eksikleri ve uygulamada teori ile bütünlük sağlamadaki eksikleriniz üniversitemizde tamamlayabileceklerinizdendir. Eğitim kalitemiz ile size göre önemli bir açık kabul edilen bu bilgi eksikliğini tamamlamanız ve en profesyonel iç mimari akademisyenleri ile bir arada çalışmanız mümkün olabilecektir.

Mimarlık dikey geçiş kayıt günleri öğreniminizi sağlayacak olan Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları pasaport işlemlerinizi hallederken daha pratik işlem gerçekleştirip size kolaylık sağlayabileceklerdir. Danışma birim elemanları bölgede pek çok kurum ile sürekli iletişim halinde olduğundan bu belgeyi sizden çok daha kolay alabilecekleri bir gerçektir. Bu belgeyi emin eller kabul edilen danışmanınıza bırakarak evrak eksikliğine yer vermemeniz en doğrusu olacaktır. Beğendiğiniz bu bölümde okumada hiçbir zaman kaygıya düşmeyeceğiniz bilgilendirmeleri alıp, son sınıfta uygulamaya dahil olmanız Avrupa’da kalma hayalinize bir adım daha yaklaşabilmenize yardımcı olacaktır. 2500 Euro ile iç mimari de lisans tamamlamaya hazırım diyorsanız Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi kayıt için başlangıç yapabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!