Mimarlık Dikey Geçiş Kayıt Günleri — Mimarlık Lisans Tamamlama
Mimarlık Dikey Geçiş Kayıt Günleri

Mimarlık Dikey Geçiş Kayıt Günleri

Mimarlık dikey geçiş kayıt günleri hangi günler, ne zaman kayıt olmalıyım, kayıt için gerekli belgeler nelerdir gibi sorularınıza yanıt bulmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelere kabul için herhangi bir DGS puanı istenmemesine rağmen kayıt günlerini kaçırmanız ya da kontenjanın dolması durumu ile karşı karşıya kalmanız Avrupa’da üniversite okuma hayalinizi suya düşürebilecektir. Sizlerin asla pişmanlık duymayacağınız kaliteli eğitim koşulları için tüm üniversite personeli ve Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri danışmanları olarak sizlerin hep yakınınızda yer almaktayız.

Mimarlık bölümü dikey geçiş için kayıt günleri bilgisini öğrendikten sonra kayıt için gerekli tüm evraklarınızın eksiksiz hazırlanması için girişimde bulunmaya titizlik göstermelisiniz. MYO transkripti ile aldığınız derslerin neler olduğu anlaşılacaktır. Bu evrak olmazsa olmazınız olmalıdır. MYO diplomanız ve mezuniyet belgeniz de bir o kadar önemlidir. Sizin 2 yıl boyunca iç mimari eğitimi aldığınızın bir kanıtıdır bu belgelerde. İkametgâhınız ve pasaportunuz da tamamlandı mı kayıt olmamanız için hiçbir sebep olmayacaktır. İç mimari bilginizin yetersiz olduğu tüm bilgi eksikleri ve uygulamada teori ile bütünlük sağlamadaki eksikleriniz üniversitemizde tamamlayabileceklerinizdendir. Eğitim kalitemiz ile size göre önemli bir açık kabul edilen bu bilgi eksikliğini tamamlamanız ve en profesyonel iç mimari akademisyenleri ile bir arada çalışmanız mümkün olabilecektir.

Mimarlık dikey geçiş kayıt günleri öğreniminizi sağlayacak olan Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri pasaport işlemlerinizi hâllederken daha pratik işlem gerçekleştirip size kolaylık sağlayabileceklerdir. Danışma birim elemanları bölgede pek çok kurum ile sürekli iletişim halinde olduğundan bu belgeyi sizden çok daha kolay alabilecekleri bir gerçektir. Bu belgeyi emin eller kabul edilen danışmanınıza bırakarak evrak eksikliğine yer vermemeniz en doğrusu olacaktır. Beğendiğiniz bu bölümde okumada hiçbir zaman kaygıya düşmeyeceğiniz bilgilendirmeleri alıp, son sınıfta uygulamaya dahil olmanız Avrupa’da kalma hayalinize bir adım daha yaklaşabilmenize yardımcı olacaktır. Uygun fiyatlarda yıllık eğitim  ücretleri ile iç mimaride lisans tamamlamaya hazırım diyorsanız üniversitelerimizi kayıt için başlangıç yapabilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!