Mimarlık DGS Kayıt Günleri Sizi Bekliyor

Mimarlık DGS Kayıt Günleri Sizi Bekliyor

Mimarlık DGS Kayıt Günleri Sizi Bekliyor

Değişen dünyanın dinamiklerini izleyen, yeniliklere öncülük eden bir yaklaşım, araştıran, sorgulayan, teknolojide sınırları ortadan kaldıran bir eğitim anlayışı; Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde sizi bekliyor. Ulusal ve Uluslararası düzeyde saygınlık kazanmış akademik kadro, çok boyutlu ve bağımsız düşünebilen öğrencileri ile iç mimarlık bölümü Türkiye’den gelen öğrencileri ağırlıyor. Mimarlık eğitimi bu ülkelerde yeniden tanımlanıyor.

Mimarlık bölümü dahil tüm bölümlerde insana ve topluma önem veren yaratıcı çözümleri nitelik bilinci ile geliştirebilen; meslek sorumluluklarına ve öz güvene sahip mimarlar yetiştirilmesi hedeflenen üniversitelerdir. Mimarlık bölümüne birçok alandan DGS sınavı gerekmeden kayıt alan ve öğrenciler 3. Sınıftan yani kaldıkları yerden eğitimlerine devam ettiren bu ülkelerdeki üniversiteler, oldukça önemli bir fırsat sunmaktadır. Bu nedenle başarılı iç mimarlar yetişerek ülkemize kazandırılabilmektedirler. Türkiye’den bu üniversite eğitimlerine katılacak değerli öğrencilerimiz mimarlık DGS kayıt günleri etkinliklerine katılım sağlayarak detaylı bilgi sahibi olabilirler.

Bu bölüme 3. Sınıftan devam edebilecek önlisans bölümü mezunları Bina Koruma ve Yenileme, Dekor Tasarımı, Doğal Taş Dekorasyonu, Doğal yapı taşları teknolojisi, Duvar Süsleme Sanatları, Eser Koruma, İç Mekân Koruma ve Yenileme, İç Mekân Tasarımı, Mermer Teknolojisi, Mermercilik, Mimari Dekoratif Sanatlar, Mimari Restorasyon, Mobilya ve Dekorasyon, Restorasyon, Restorasyon ve Konvservasyon, Sahne Tasarımı, Sahne ve Dekor Tasarımı’dır. Bu bölümlerin mezunları, DGS gibi sınav şartları olmadan üniversiteye kayıt olabilmekte ve bu avantajlı eğitimden faydalanabilmektedirler. Üniversitelerimiz Türkiye’de denkliği olan bir eğitim kurumlarıdır. Yıllık harç ücretleri de oldukça uygundur. Türkiye’den çok daha düşük bedeller ödeyerek burada öğrenciler lisans tamamlayabilmektedirler. Siz de bu fırsattan hemen bugün yararlanabilir mimarlık DGS kayıt günleri etkinliklerimize şimdi katılabilirsiniz. Öğrencilerimiz mimarlık DGS kayıt günleri içerisinde bizlere ön lisans diplomaları ve transkriptleri ile başvuruda bulunarak eğitimlerine zaman kaybetmeden devam edebilirler.

Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları işbirliği ile düzenlenen mimarlık DGS kayıt günleri etkinliklerine hemen katılın hayallerinize hızlıca engelsiz ulaşabilme şansını yakalayın.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Mimarlık DGS Kayıt Günleri Sizi Bekliyor

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!