Mimarlık DGS Kayıt Günleri Sizi Bekliyor

Mimarlık DGS Kayıt Günleri Sizi Bekliyor

Değişen dünyanın dinamiklerini izleyen, yeniliklere öncülük eden bir yaklaşım; araştıran, sorgulayan, teknolojide sınırları ortadan kaldıran bir eğitim anlayışı Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesinde sizi bekliyor. Ulusal ve Uluslararası düzeyde saygınlık kazanmış akademik kadro, çok boyutlu ve bağımsız düşünebilen öğrencileri ile iç mimarlık bölümü Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Türkiye’den gelen öğrencileri ağırlıyor. Mimarlık eğitimi burada yeniden tanımlanıyor.

Mimarlık bölümü dahil tüm bölümlerde insana ve topluma önem veren yaratıcı çözümleri nitelik bilinci ile geliştirebilen; meslek sorumluluklarına ve öz güvene sahip mimarlar yetiştirilmesi hedeflenen bir üniversitedir.Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi. Mimarlık bölümüne birçok alandan DGS sınavı gerekmeden kayıt alan ve öğrenciler 3. Sınıftan yani kaldıkları yerden eğitimlerine devam ettiren üniversite oldukça önemli bir fırsat sunmaktadır. Eğitim tamamen Türkçe olarak gerçekleştirilmektedir. Türk akademisyenler tarafından işlenen derslerde eğitim kalitesi oldukça yüksek ve uygulama olanakları da son derece fazladır. Bu nedenle başarılı iç mimarlar yetişerek ülkemize kazandırılabilmektedirler. Türkiye’den bu üniversite eğitimlerine katılacak değerli öğrencilerimiz mimarlık DGS kayıt günleri etkinliklerine katılım sağlayarak detaylı bilgi sahibi olabilirler.

Bu bölüme 3. Sınıftan devam edebilecek önlisans bölümü mezunları Bina Koruma ve Yenileme, Dekor Tasarımı, Doğal Taş Dekorasyonu, Doğal yapı taşları teknolojisi, Duvar Süsleme Sanatları, Eser Koruma, İç Mekân Koruma ve Yenileme, İç Mekân Tasarımı, Mermer Teknolojisi, Mermercilik, Mimari Dekoratif Sanatlar, Mimari Restorasyon, Mobilya ve Dekorasyon, Restorasyon, Restorasyon ve Konvservasyon, Sahne Tasarımı, Sahne ve Dekor Tasarımı’dır. Bu mezunlar DGS gibi sınav şartları olmadan üniversiteye kayıt olabilmekte ve bu avantajlı eğitimden faydalanabilmektedirler. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Türkiye’de denkliği olan bir eğitim kurumudur. Yıllık harç ücretleri de oldukça uygundur. Türkiye’den çok daha düşük bedeller ödeyerek burada öğrenciler lisans tamamlayabilmektedirler. Siz de bu fırsattan hemen bugün yararlanabilir mimarlık DGS kayıt günleri etkinliklerimize şimdi katılabilirsiniz. Öğrencilerimiz mimarlık DGS kayıt günleri içerisinde bizlere ön lisans diplomaları ve transkriptleri ile başvuruda bulunarak eğitimlerine zaman kaybetmeden devam edebilirler.

Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları işbirliği ile düzenlenen mimarlık DGS kayıt günleri etkinliklerine hemen katılın hayallerinize hızlıca engelsiz ulaşabilme şansını yakalayın.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!