Mimarlık Dikey Geçiş

Mimarlık Dikey Geçiş

Mimarlık dikey geçiş sistemi oldukça kolaydır. Yaşayacağınız her türlü aksaklık ve sorunda bizlere ulaşabilir ve istediğiniz desteği alabilirsiniz. Dikey geçişler hakkında sıklıkla belirtilen eğitim süreci için, 3. Sınıftan olmak üzere eğitiminize devam edeceğinizi söyleyebilir. Üniversitelerimizde sahip olduğumuz, Avrupa kredi transfer sistemi (AKST) ile birlikte dikey geçişleriniz de hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Yıllık eğitim ücretlerinizin uygun olması, ekonomik olarak bütçenizi sarsmayacak ölçüdedir. Özellikle vakıf üniversitelerinin uçuk fiyatlara sahip olması ve birçok üniversiteyle kıyaslandığında sizleri oldukça memnun olacak fiyatlara sahibiz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Mimarlık Hayallerinizi Ertelemeyin

Mimarlık bölümümüze kolay bir şekilde geçebilirsiniz. Mimarlık dikey geçiş formunu doldurmanız ve akabinde öğrenim ücretini ödemeniz dahilinde artık üniversitemizdesiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim olarak mimarlık hayallerinizi gerçekleştirmek istiyoruz. Üniversitelerimiz sahip olduğu profesyonel ve uzman kadrosuyla birlikte eğitiminizi en verimli şekilde gerçekleştiriyoruz.

Yaşam Kaliteniz Değişecek

Üniversitelerimizde yaşam kalitenizin değişeceğine emin olabilirsiniz. Dolu dolu bir eğitim sürecinin yanı sıra yaşamınızı olumlu bir şekilde değiştirebilme şansına sahip olacaksınız. Üniversitelerimiz sizlere ayrıcalıklı bir karizma ve yüksek boyutta donanımlı eğitim kazandıracaktır. Sizlere sunduğumuz yıllık öğrenim ücretlerinin uygun fiyatlarda olması da bütçenizi sarsmayacak ve eğitim hayatınıza devam edeceksiniz.

Eğitim sonrasında kazanacağınız olumlu avantajlar olacaktır. Diplomanızı Türkiye’de kullanabilir ve ekstra avantajlarıyla iş hayatına atılabilirsiniz. Mimarlık okumak isteyen öğrencilerin öncelik olarak, Mimarlık dikey geçiş formunu doldurması ve sonrasında bizlere ulaşarak destek alması gerekmektedir. Dikey geçişlerde, sahip olduğunuz kredi ve öğrenim sürenizin korunduğunu ve bu sebeple kaldığınız yerden eğitim hayatınıza devam edeceğinizi söyleyelim. Mimarlık bölümümüzle sizlere hem ekonomik hem yaşamsal hem de verimli bir eğitim kazandıracaktır.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433

Taksim/İstanbul

(0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!