Mimarlık Dikey Geçiş

Mimarlık Dikey Geçiş

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi mimarlık dikey geçiş sistemi oldukça kolaydır. Yaşayacağınız her türlü aksaklık ve sorunda bizlere ulaşabilir ve istediğiniz desteği alabilirsiniz. Dikey geçişler hakkında sıklıkla belirtilen eğitim süreci için, 3. Sınıftan olmak üzere eğitiminize devam edeceğinizi söyleyebilir. Üniversite olarak sahip olduğumuz, Avrupa kredi transfer sistemi (AKST) ile birlikte, dikey geçişleriniz de hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Yıllık eğitim ücretlerinizin 2500 Euro olması, ekonomik olarak bütçenizi sarsmayacak ölçüdedir. Özellikle, vakıf üniversitelerinin uçuk fiyatlara sahip olması ve birçok üniversiteyle kıyaslandığında, sizleri oldukça memnun olacak fiyatlara sahibiz.

Mimarlık Hayallerinizi Ertelemeyin

Mimarlık bölümümüze kolay bir şekilde geçebilirsiniz. Mimarlık dikey geçiş formunu doldurmanız ve akabinde öğrenim ücretini ödemeniz dahilinde artık üniversitemizdesiniz. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi olarak, mimarlık hayallerinizi gerçekleştirmek istiyoruz. Sahip olduğumuz profesyonel ve uzman kadromuzla birlikte, eğitiminizi en verimli şekilde gerçekleştiriyoruz. Türkiye’den giden doçent ve profesörlere sahip bir eğitim kurumu olduğumuzu belirtmek isteriz.

Yaşam Kaliteniz Değişecek

Ukrayna bölgesinde, en güzel yerleşim yerlerinden biri olan Harkov ‘de, yaşam kalitenizin değişeceğine emin olabilirsiniz. Dolu dolu bir eğitim sürecinin yanı sıra, yaşamınızı olumlu bir şekilde değiştirebilme şansına sahip olacaksınız.Ukrayna ve Türkiye arasında vize sorunu olmadığı için, gidiş ve gelişlerinizde pasaportunuz yeterli olacaktır. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesinde okumanız, sizlere ayrıcalık bir karizma ve yüksek boyutta donanımlı eğitim kazandıracaktır. Sizlere sunduğumuz yıllık öğrenim ücretinin sadece 2500 Euro olmasıyla da, bütçenizi sarsmayacak ve eğitim hayatınıza devam edeceksiniz.

Eğitim sonrasında kazanacağınız olumlu avantajlar olacaktır. Diplomanızı Türkiye’de kullanabilir ve ekstra avantajlarıyla iş hayatına atılabilirsiniz. Mimarlık okumak isteyen öğrencilerin öncelik olarak, Mimarlık dikey geçiş formunu doldurması ve sonrasında bizlere ulaşarak destek alması gerekmektedir. Sosyal medya seçeneklerinden, okulumuz bünyesinde bulunan öğrenci ve akademisyenlerden destek alabilir ve merakınızı giderebilirsiniz. Dikey geçişlerde, sahip olduğunuz kredi ve öğrenim sürenizin korunduğunu ve bu sebeple kaldığınız yerden eğitim hayatınıza devam edeceğinizi söyleyelim. Mimarlık bölümümüzle, Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi sizlere hem ekonomik hem yaşamsal hem de verimli bir eğitim kazandıracaktır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!