Mimarlık Dikey Geçiş Puanları Kosova

Mimarlık Dikey Geçiş Puanları

Mimarlık Dikey Geçiş Puanları

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversiteler puansız bir şekilde mimarlık bölümüne dikey geçiş kabul etmektedir.

Üniversitelerimiz için mimarlık dikey geçiş puanları sizleri meşgul etmemeli ve bizlere ulaşarak bilgi edinmelisiniz. Bu doğrultuda önemsiz olabilecek birçok ayrıntıyı da fark edeceksiniz. Üniversitelerimizle birlikte hem kaliteli hem de şahane bir yaşam olanağına sahip olacaksınız. Yıllık öğrenim ücretlerimizin uygun olması ve konum olarak ayrı bir güzellikte bulunan okullarımız oldukça ilgi görülen üniversitelerden olma özelliği taşımaktadırlar. Sahip olduğumuz uzman ve deneyimli, profesör ve doçentlerimiz ile birlikte en verimli şekilde eğitim vermekteyiz. Özellikle mimar adayları için öncelik olabilecek bir üniversiteler olduğunu söyleyebiliriz. Devlet ve vakıf üniversitelerinin harç ve ödeme ücretlerinin can yakması aynı zamanda yurt dışı eğitimi süreci isteği, sizleri bizi tercih etmeniz için oldukça büyük bir etkendir.

Eğitimde Kalite Tesadüf Değildir

İşinde deneyimli ve uzman olan eğitim kadromuzla, siz öğrencilerimize en iyi öğrenimi sunmaktayız. Mimarlık dikey geçiş puanları Mimarlık ve benzeri alanların oldukça önem taşıması ve eğitimindeki titizliğin farkında olarak bu noktada asla bir sorun yaşamayacaksınız. Yurt dışındaki bu ülkelerdeki birçok imkan ve sağlıklı koşullara sahip olmanız da ekstra bir ayrıcalık olacaktır. Öğrenim sonrasında edineceğiniz diploma, Türkiye’de de geçerli olmaktadır. Bu sebeple gönlünüz rahat bir şekilde eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Üniversitelerimizde eğitimde kalitenin tesadüf eseri olamayacağına dayalı bir misyonla hizmetlerine devam etmektedir.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!