Mimari Restorasyon Bölümünden Mimarlık Fakültesine Sınavsız Geçiş

Mimari Restorasyon Bölümünden Mimarlık Fakültesine Sınavsız Geçiş

Mimari restorasyon bölümü mimarlık fakültesinin bir önceki adımıdır. Öğrenciler DGS ile bu bölümden mimarlık bölümüne geçiş yapabilmektedirler. Ancak DGS son derece zor bir sınav olduğundan mimarlık eğitimi öğrencilerin büyük yüzdesi için bir hayalden öteye geçememektedir. Devlet üniversitelerinin kısıtlı kontenjanları, özel üniversitelerin kısıtlı kontenjanları yanında yüksek harç ücretleri nedeniyle öğrencilerin hayalleri yarım kalmaktadır.

Mimari restorasyon DGS kayıt günleri yurt dışı eğitim olanakları ile sizlere ışık tutmaktadır. Karanlık bir yolda sizi aydınlatacak bu ışık sayesinde yurt dışında Mimari restorasyon DGS kayıt günleri sayesinde hedefinize giden yolu nasıl çizeceğinizi görebileceksiniz. Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde ön lisans mezunları 3. Sınıftan başlayarak tamamen Türkçe eğitim almaktadırlar. Böylece DGS gibi herhangi bir ön koşul ile karşı karşıya kalmadan yetenekleri doğrultusunda ilerleyerek geleceğin mimarları arasındaki yerlerini alabilirler.

Üniversitelerimizin YÖK denkliği mevcuttur. Bu nedenle öğrencilerimiz için son derece uygun koşullara sahiptir. Ayrıca Uluslararası akreditasyona sahiptir ve mavi diploma vermektedir. Öğrencilerimiz dilerlerse Avrupa’da da mimarlık yapabilmektedirler. Diplomalar Avrupa’da geçerlidir.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlamalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Mimari restorasyon DGS kayıt günleri içerisinde üniversite eğitimi ile ilgili detaylı bilgileri alabilir; üniversitemize kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt günleri etkinlikleri Eurostar Yurtdışı Eğitim ofisleri tarafından üniversitelerle işbirliği düzenlenmektedir. Öğrencilerimiz hem üniversite yetkilileri hem de akademisyen eğitimcilerimiz ile birebir diyalog kurabilmektedirler. Böylece detaylı bir bilgi ışığında kayıtlarını gerçekleştirebilirler. Öğrenciler yılın 12 ayı eğitim programlarımıza kayıt yaptırabilme şansına sahiptirler. Bizlere ön lisans diplomanız ve transkriptiniz ile başvurarak siz de mimarlık eğitimine devam edebilirsiniz. Üstelik ön lisansınızı hiçe saymadan ve derslerinizi kabul ettirerek bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Kayıt günlerimize katılın ve kendi geleceğinizi kendiniz yaratın. Şimdi hemen bize başvurarak dünyanın mimarisine yön vermek için gerekli en donanımlı eğitimi alabilir; hedeflerinize doğru hızla ilerleyebilirsiniz.

Mimari Restorasyon Bölümünden Mimarlık Fakültesine Sınavsız Geçiş

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!