Mimari Restorasyon Dikey Geçiş Sınavı

Mimari Restorasyon Dikey Geçiş Sınavı

Ülkemizde 2 yıllık ön lisans bölümlerinden birisi mimari restorasyon bölümüdür. Bu bölümü okuyan çoğu kişi sonrasında dikey geçiş sınavına girerek bölümü 4 yıllığa tamamlamak istemektedir. Bunun için de mimari restorasyon dikey geçiş sınavına girilmesi gerekmektedir. Bu sınavdan yüksek puan alan kişiler eğitim alanlarına 3.sınıftan devam etmek şartı ile başlamaktadır. Dikey geçiş sınavını geçmek zor bir iştir. Bunun için öğrenciler hem kurslara gitmekte hem de yıllarca çalışmaktadır. Siz böyle bir zorluk yaşamak istemiyor, zaman kaybetmek istemiyorsanız çok daha iyi bir fırsatı kullanabilirsiniz. Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelere başvuru yaparak sınavsız ve puansız bir şekilde lisans tamamlama programına katılabilirsiniz.

Okullarımız eğitim anlayışı ile birçok okulun üstünde bir eğitim vermektedir. Okulların içinde kaliteli birçok eğitmen eşliğinde çeşitli bölümlerde dersler verilmektedir. Okul içinde eğitim almak ise sandığınızdan çok daha kolay. Bunun için başvuracağınız kurum Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizdir. Bu kurum sayesinde okula geçiş yapabilir ve 4 yıllık mimarlık bölümü mezunu olabilirsiniz. Alacağınız diploma uluslararası alanda geçerli olacak ve size başarı katacak bir diplomadır. Okul için gerekli olan mimari restorasyon dikey geçiş sınavı için belirli bir geçiş puanı, taban puanı şartı yoktur. Diğer okullar gibi birçok şart öne sürmeyen Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi size büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okulların ücretleri oldukça uygundur. Şu an net bir fiyat söylemek doğru olmaz çünkü okullar arası ücretler farklılık göstermektedir. Üniversitelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimiz ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Okulların yıllık ücreti oldukça uygundur. Mimari restorasyon dikey geçiş sınavı başvuruları için yılın her günü kayıt yaptırma şansınız bulunmaktadır. Kayıt için belli bir tarih aralığı yoktur. 12 ay boyunca kayıt oluşturabilirsiniz.

Kayıt süresini kaçırma sorunu ile karşılaşmayacak olmanız da okulun sağladığı kolaylıklardan birisidir. 2 yıllık eğitim alacağınız bu okul sayesinde bambaşka bir kültür tanımış olacak, farklı kültürlere sahip arkadaşlar edinebileceksiniz. Güzel bir yaşam tecrübesi ve alanında tecrübeli kişilerden eğitim fırsatı alma şansınız kaçırmak istemiyorsanız Eurostar Yurt dışı Eğitim ofislerinden hemen başvuru yapabilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!