Priştine Universum Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş Puanları

Mimarlık Dikey Geçiş Puanları

Mimarlık Dikey Geçiş Puanları

Türkiye’deki pek çok devlet üniversitesine vereceğiniz harç parasından da az bir ücrete yurt dışında okuyabilirsiniz. Üstelik iki yıllık ön lisansınızı sınava girmeden koşulsuz şartsız hemen lisans eğitimine tamamlayabilirsiniz. Elbette sınav olmadığı için puana da ihtiyacınız olmayacak. Mimarlık Dikey Geçiş Puanları, herhangi bir sınava tabii olamadığı için bir puan da söz konusu değildir. Yani hiçbir şekilde taban puan uygulaması olmadığı gibi eğitime başlamadan önce İngilizce yeterlilik sınavına girmeniz de gerekmez. Puanınız yetmediği için iki yıllık eğitimle yetinmek zorunda değilsiniz. Lisans tamamlamak için gece gündüz çalışıp bir de üstüne stres yaşayarak DGS ile uğraşmanıza gerek yok. Mimarlık bölümüne dikey geçiş yapmak, 4 yıllık lisans diploması alabilmek için sadece senelik çok düşük ücret ödemeniz ve bir de ön lisans diplomanızı vermeniz yeterli olacaktır.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da anlaşmalı olduğumuz üniversitelere sınavsız ve puansız bir şekilde dikey geçiş yaparak lisans eğitimize devam edebilirsiniz.

Mimarlık dikey geçiş ile eğitiminizi Avrupa standartlarına yükselteceksiniz. İş bulma kaygısından, sınavlardan, stresten kurtulmanız için sizi DGS puanı olmadan dilediğiniz gibi bir lisans eğitimi almaya davet ediyoruz. Cebinizden fazla para çıkmadan, ailenize yük olmadan dilediğiniz lisans tamamlama şansını elde edeceksiniz. Tüm bunlar için hemen 30 yıllık deneyimleri ile pek çok öğrencinin geleceğini şekillendirmesinde yardımcı olan, yurt dışındaki sayısız üniversiteye öğrenci gönderen, alanında tek yetkili ve muktedir olan Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları ile irtibata geçerek kaydınızı yaptırabilirsiniz. Kayıt işleminin hemen ardından istediğiniz üniversiteye bir sorununuz kalmadan, eğitiminize 3. sınıftan başlayabilirsiniz. Daha parlak bir gelecek, iş imkanlarına daha fazla erişmek, aranan bir Mimar olmak için kendinize Avrupa’da eğitim alma şansı tanıyın. Hem ucuz hem de sayısız avantaja sahip bu imkânları kullanmak, Mimarlık Dikey Geçiş Puanları olmadan sınavsız lisans tamamlamak için hemen Eurostar ofislerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgâh
  • Pasaport

 

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!