Priştine Universum Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş Bölümleri

Mimarlık Dikey Geçiş Bölümleri

Mimarlık Dikey Geçiş Bölümleri

Hayatınızı istemediğiniz bir bölümde okuyarak eziyete çevirmeyin. Sevdiğiniz, hayalini kurduğunuz mesleğe adım atmak hâla mümkün. Olanaklarınızı ve size sunulan önemli fırsatları değerlendirmeniz tüm hayallerinizi gerçek yapmanızı sağlayacaktır. Hangi bölümde hangi üniversitede okursanız okuyun dilediğiniz bölümde eğitiminize devam etmek için Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da anlaşmalı olduğumuz üniversiteler başvurabilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları işbirliği sayesinde rüya gibi bir eğitime başlayabilirsiniz. Bunca yıl emek verdiğiniz yıllarınızı yakmadan, yukarıda adı geçen ülkelerde istediğiniz bölümlerde eğitim almak için hemen şimdi web sitemizden başvuruda bulunabilirsiniz. Herhangi bir sınava girmeden, herhangi bir puan kaygısı gütmeden kolayca dilediğiniz bölüme direk geçiş yapabileceksiniz.

Bulunduğunuz ülkenin kültürünü alarak öğrenciler için en ideal şehirlerde gönlünüzdeki gibi okuyabilecek sınavsız şekilde Mimarlık Dikey Geçiş Bölümleri içinden seçiminizi yaparak hayal ettiğiniz mesleğe hemen şimdi adım atabilirsiniz. Uygun ücretlerle İç mimarlık, Mimari Restorasyon, Mimari Dekoratif Sanatlar, Mimarlık teknikerliği gibi bölümlere geçiş yapabilir ve DGS derdi çekmeden üçüncü sınıftan derslere başlayabilirsiniz. Kredi transfer sistemi sayesinde siz de bu dikey geçiş fırsatından yararlanabilir, daha detaylı bilgi almak için web sitemizi veya Facebook adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Avrupa kredi transfer sistemi sayesinde iki yıllık eğitim almış dahi olsanız bunu hemen dört yıllık bir fakültede lisans eğitimine dönüştürebilir, son derece düşük eğitim ücretleri sayesinde öğrencilik yıllarınızı zorlanmadan geçirebilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan, sınav stresi çekmeden hemen Mimarlık Dikey Geçiş Bölümleri içinden seçiminizi yapabilir ve hiçbir zorluk çekmeden lisansınızı tamamlayabilirsiniz. Ülkemizdeki vakıf üniversiteleri kadar iyi bir eğitimi uygun fiyata ve sınavsız alabilmek için bir an önce kayıt evraklarını tamamlayarak bizimle irtibata geçmelisiniz. Devlet üniversitelerinden alınan harç ücretinden daha düşük bir fiyata Avrupa ülkelerinde rüya gibi bir eğitim alabilirsiniz. 3. Sınıftan başlayacağınız eğitimleriniz de görmediğiniz dersleri de alarak lisansınızı tamamlayacak ve hayalinizdeki gibi mimarlık mezunu olacaksınız.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

  • MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  • MYO Transkripti
  • İkametgah
  • Pasaport
Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!