Priştine Universum Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş

Mimarlık Dikey Geçiş

Mimarlık Dikey Geçiş

Çok merak edilen konulardan biri olan dikey geçiş ile ilgili yurt dışındaki üniversitelere kayıt yaptırmak isteyen öğrencilere müjdeli haberlerimiz var. Artık ülkemizdeki gibi DGS’ye girmenize gerek kalmadan direkt olarak yurt dışında bulunan üniversitelerde Mimarlık bölümüne Dikey Geçiş yapma hakkınız var. Hiçbir ön koşul olmadığı gibi sizlerden herhangi bir dilde sınava girip yeterlilik göstermeniz de beklenmez. Mezunlarına mavi diploma vererek ömür boyu sürecek başarılı bir kariyere başlangıç yapmalarını sağlayan üniversiteler, taban puana gerek duymadan sizi sınava sokmadan Avrupa kredi transfer sistemini kullanarak hemen eğitiminize lisans düzeyinde 3. sınıftan başlamanıza olanak sağlıyor. Türkiye’de aldığınız ortak derslerden bu süreçte muaf olacaksınız ve görmediğiniz eksik dersleriniz varsa onları da eğitiminiz süresince alma imkânı bulacaksınız. Sınav gibi bir şart olmadığı ve eğitiminizi senelik uygun fiyatlar ödeyerek alabileceğiniz için bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz. Ülkemizdeki harçlardan bile düşük rakamlara hem Avrupa’da okuyacak hem pek çok ülkede geçerliliği olan mavi diplomaya sahip olacak, mezun olduğunuzda kariyerinize sıkı bir başlangıç yaparak mesleğinizi en güzel şekilde icra edebileceksiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan üniversitelere dikey geçiş başvuru ve kayıt işlemlerinizi tek yetkili olan ve 30 yıldır Türk öğrencilerin Avrupa’da çeşitli okullarda eğitim almalarını sağlayan Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları sayesinde gerçekleştirebilir, eğitiminize güven içinde adım atabilirsiniz.

Sosyal ortamların keyfini çıkarıp, bulunduğunuz şehrin tarihi ve kültürel yaşamını soluyarak, doğanın enfes görüntüleriyle geçireceğiniz öğrenciliğiniz hem ucuz hem de kaliteli olacağı gibi size yepyeni tecrübeler kazandıracaktır. İki yıllık diplomanızla iş bulma olanağının ne denli düşük olduğu düşünülünce kendinizi bir adım öne çıkartabilmek adına sınavsız Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş fırsatından yararlanarak hem lisansınızı tamamlayabilir, hem de Türkiye’deki mezunlara göre Avrupa’nın gözde üniversitelerinden birinden mezun olmanın, mavi diploma almanın avantajını da sonuna kadar kullanabilirsiniz. Daha önce lisans tamamlamak için yurt dışında lisans tamamlama programını seçen öğrencilerle konuşmak, Türk eğitmenlerle görüşmek için Facebook ve sosyal medya hesaplarımızı kullanabilir, dilerseniz size en yakın Eurostar merkezlerine giderek, ihtiyacınız olan her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Türk öğrencilere, Mimarlık Dikey Geçiş imkanıyla yurt dışında kaliteli bir eğitim sunulmaktadır. Özellikle, mimar adaylarının memnuniyetle karşılayacağı bir yaşam ve eğitim statüsüne sahip olacağını söyleyebiliriz. Sahip olduğumuz 30 yıllık eğitim danışman ekibimiz ve Türkiye’den giden profesör ve doçent uzman eğitimcilerimizle birlikte, sizlere dolu dolu bir öğrenim sağlayacağız.

Yurtdışında Okumak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde dikey geçiş programıyla 3. sınıftan eğitim hayatınıza devam edebilirsiniz. Avrupa ülkelerinde alabileceğiniz eğitimle iş hayatınıza bir adım önde başlayabilirsiniz.

Öğrenim süresi ve kredileriniz etkilenmeden, öğrenim hayatınıza kolay bir şekilde devam edebiliyorsunuz. Ekonomik fiyat seçeneklerimiz, birçok insanın eğitim görebilmesi için oldukça elverişlidir. Mimarlık okumak isteyen öğrencilerin sıklıkla sorduğu “Yıllık öğrenim ücreti nedir?” Sorusuna yanıt olarak; “Ücretler, üniversiteler arası farklılık göstermektedir ve istediğiniz üniversiteyle bölüm hakkında detaylı bilgi için Eurostar Yurtdışı Eğitimle iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan tüm bilgileri alabilirsiniz.” Şunları da ekleyebiliriz; uygun bir fiyat seçeneğine sahip olmak, kuşkusuz birçok öğrenci için önemli olmaktadır. Türkiye ve yurt dışında bulunan vakıf üniversitelerinin, yıllık öğrenim ücretleri oldukça can yakmaktadır. Sizlere sunduğumuz uygun imkan ve koşullar doğrultusunda hem kaliteli bir eğitim hem de bütçenize uygun bir yaşam tecrübesine sahip olacaksınız.

En Büyük Referansımız; Eğitim Kalitesi

Sınavsız bir şekilde mimar olabileceğinizi ve bu sebeple sıkıntısız bir şekilde öğreniminize ağırlık vereceğinizi söyleyebiliriz.Artık, devlet okullarında dahi verilen harç paraları yüksek olmaktadır. Bu sebeple sizlere sunduğumuz ekonomik fiyatlarla hem kaliteli bir eğitim alacak hem de yurt dışında okuma olanağına sahip olacaksınız. Mimar adaylarını yakından ilgilendiren dikey geçişler, yurt dışı mimarlık dikey geçişle birlikte daha kolay olmaktadır. Sorunsuz bir şekilde formunuzu doldurmanız ve bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Ayrıca sosyal medya hesaplarından üniversitelerdeki akademisyen ve öğrencilerimizden bilgi, destek ve benzeri yardımlar alabilirsiniz.

Mimarlık Dikey Geçiş

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!