Tasarlamaya Önce Kendi Geleceğinizden Başlayın

Tasarlamaya Önce Kendi Geleceğinizden Başlayın

Evrensel standartlarda sektöre katkıda bulunan çağdaş eğitim felsefesi ile Avrupa’nın gözde üniversitelerinden bir farkı bulunmayan okulların şehrinde sizlere kapılarını açan üniversiteler sayesinde gelecek ile ilgili umut ışığınız hiç sönmesin.

Mimari Dekoratif sanatlar DGS taban puanları konusunda sorunlar Türkiye’de artarak devam ediyor. Meslek Yüksek okulları DGS sınavı yüzünden istedikleri ve yıllardır alt yapısını mesleki anlamda oluşturdukları bu bölümde eğitim almaya devam edemiyor. Son derece kısıtlı kontenjanlar nedeniyle yerleştirme işlemleri gerçekleşse bile bu bölümden iç mimarlık bölümüne geçiş son derece az kişiye nasip oluyor. Özel üniversitelerde hem kısıtlı kontenjanlar hem de ortalama 30.000 TL lik yıllık harç ücretleri eğitime devam edebilmemizi engelleyici bir durum teşkil ediyor. Mimari Dekoratif sanatlar DGS taban puanları sebebiyle sürekli yükseliyor. Türkçe, sözel mantık, matematik, geometri, sayısal mantık gibi derslerden oluşan DGS sınavında öğrenciler kısıtlı zamanda neredeyse tüm soruları cevaplamak zorunda kalıyorlar. Yıllarca sürecek çalışmalar neticesinde bu bazı öğrenciler tarafından başarılabiliyor. Ancak son derece zor ve çok az kişinin başarabildiği bir piyango sistemi gibi çalışıyor.

En büyük hayaliniz gerçek olsun istiyor ve sınav stresinden de uzak kalmayı diliyorsanız tek şansınız Eurostar Yurtdışı Eğitimin anlaşmalı olduğu üniversiteler. Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı üniversitelerde sınavsız ve puansız bir şekilde lisans eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

YÖK denkliği ve yatay geçiş olanakları ile öğrencilerimize gelecek fırsatı sunuyor. Öğrenim sürecinde dersler, atölye çalışmaları, eskizler, seminerler, araştırma inceleme gezileri, konferanslar bir bütün olarak ele alınır. Avrupa eğitim sistemine uygun şartlarda yetiştirilen öğrenciler akreditasyonları ile hem Avrupa Birliği ülkelerinde hem de Türkiye’de iç mimarlık yapabilirler. Mimari Dekoratif sanatlar DGS taban puanları için çabalamaya gerek kalmaz. Ön lisans diplomalarınız ile anlaşmalı olduğumuz üniversitelere hemen şimdi kayıt yaptırabilirsiniz. Mesleki yeterliliğin yanı sıra yeni teknolojileri kullanabilen yaratıcı insanlar ve gelişime açık bireyler yetiştiren iç mimarlık bölümü sayesinde sizin de hayatınız değişecek.

Kendi geleceğinizi kurtarmak için hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim aracılığı ile kayıt olabilir, geleceğinizi tasarlamaya hemen başlayabilirsiniz.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Tasarlamaya Önce Kendi Geleceğinizden Başlayın

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!