Mimari Dekoratif Sanatlar Mezunları

Mimari Dekoratif Sanatlar Mezunları

Yurt dışı eğitim birçok kişi için bir hayal gibidir. Yurt dışında yaşamak ve üniversite okumak masraflı olarak bilinir ve bu nedenle öğrenciler bu alternatifi en baştan yok kabul eder. Ancak durum öyle değildir. Yurt dışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde uygun harç ücretleriyle yurt dışında eğitim görebilirsiniz.

Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz okullar hakkında bilgi almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçerek eğitim danışmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Üniversitelerimiz lisans tamamlama eğitimlerinde öğrencilerimize ışık tutmaktadır. Bu üniversitelerimizdeki eğitimler Eurostar Yurtdışı Eğitim işbirliği sayesinde gerçekleşen eğitimler bizlere önemli bir fırsat sunmaktadır. Mimari dekoratif sanatlar bölümü bu avantajlı koşullar sayesinde üniversiteye kayıt olarak iç mimarlık bölümünde eğitim almaya devam etmektedir. Mimarlık Dekoratif Sanatlar DGS kayıt günleri şubemizde gerçekleşmektedir. Öğrenciler Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerine gelerek eğitimler ile ilgili en detaylı bilgileri alabilirler.

Öğrenciler 3. Sınıftan eğitime başlamakta ve farklı derslerini alttan alarak sene kaybı yaşamamaktadırlar. Mimarlık Dekoratif Sanatlar DGS kayıt günleri YÖK denkliği olan üniversitelerimiz hakkında en detaylı bilgiyi Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerinden alabilirler. Öğrenciler eğitim alacakları akademisyenler tarafından bilgi alacaklardır. Mimarlık Dekoratif Sanatlar DGS kayıt günleri sayesinde sizler de birçoğu Avrupa’da bulunan üniversitelerimizin fırsatlarından faydalanabilirler. Ön lisans diplomaları ile gelerek üniversitemize kayıt yaptırabilirler. Avrupa’da da geçerli olan diploması ile öğrencilerimize yurt dışında çalışma olanağı da sunuluyor.

Mimarlık Dekoratif Sanatlar DGS kayıt günleri sizin hayatınızı değiştirecek kararlar alarak iç mimarlık yolunda ilerlemenizi sağlayacaktır. Siz de hemen ön lisans diplomanızı alın gelin ve iç mimar olmak için ilk adımlarınızı birlikte atalım. 2 yıl sonra hayallerinizin mesleğine kavuşun.

Mimari Dekoratif Sanatlar Mezunları

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!