Priştine Universum Üniversitesi Lisans Tamamlama İle Mimarlar Arasında Yerinizi Alacaksınız

Mimarlık Lisans Tamamlama

Mimarlık Lisans Tamamlama

Mimarlık Lisans Tamamlama Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Gürcistan, Ukranya, Makedonya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Slovenya, Estonya ve Slovakya’da bulunan anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde hem mimarlık hem de diğer bölümlerde lisans tamamlama programına katılabilirsiniz. Bunun için hiçbir sınav şartı gerekmeden, üniversitemizde ön lisans eğitiminizi tamamlayabilir; geleceğin mimarları arasında ki yerinizi ayırtabilirsiniz.

Ön lisan mezunları, mimarlık lisans tamamlama programıyla Mimarlık diplomasına 2 yılda sahip olabiliyor. Yurt dışında lisans tamamlama programında ülkemizde gerçekleşen DGS gibi zorlu ve stresli bir sınava gereksinim duymadan; YGS-LYS sınavlarına girmeden eğitiminize kaldığınız yerden devam edebiliyor; hedefinize koşar adım ulaşma şansına sahip oluyorsunuz.

Mimarlık Lisans Tamamlama öğrencileri olarak 3. Sınıftan başlayarak 2 yılda eğitiminizi bitirebiliyor; geleceğe çok daha hızlı ve emin adımlar ile başlayabiliyorsunuz. Yurt dışında eğitim alarak hem uluslararası akreditasyona hem de Türkiye’de denkliğe sahip olabiliyorsunuz. Türkiye’de ki zorlu sınav maratonundan uzakta hayallerinizde ki mesleğe hızla adım atıyorsunuz. Yüksek okul diplomanız ve transkriptiniz ile başvurabilir; bu eşsiz eğitim fırsatından siz de yararlanabilirsiniz. Evrensel değerlerle yoğrulmuş; yenilikçi bir anlayış ile eğitim veren üniversitelerde Mimarlık Lisans Tamamlama öğrencileri için kaliteli bir eğitim olanağı verilmektedir. Uygulama ağırlıklı, sizlere değer katacak eğitim ile rakiplerinize fark atabilir; Avrupa ülkelerinde staj ve iş olanaklarından faydalanabilirsiniz. Mimarlık Lisans Tamamlama öğrencileri; öğreneceksiniz, keşfedeceksiniz, kendinizi geliştireceksiniz, dünyayı daha yaşanabilir hale getiren, güzelleştiren bireyler olarak mezun olacaksınız. Değişen ve gelişen dünyada iz olacaksınız. Dünyanın mimarisini kendi elleriniz ile çizecek ve tasarımlarınız ile göz kamaştıracaksınız. Yetenekleriniz ile siz hep en çok örnek alınan, kendinden en çok bahsettiren olacaksınız.

Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları aracılığı ile öğrenci kabul eden üniversiteler, size bambaşka bir yurt dışı eğitim deneyimi yaşatacak. 2 yılda eğitiminizi bitirip mimar olabilmenizin yanında ekonomik koşullarda eğitim alabilmekte oldukça önemli bir kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca son derece düşük yaşam masrafları sayesinde yurtdışı eğitim Türkiye’de eğitimden çok daha uygun ücretlere gelmektedir. Sizde hemen ön lisans diplomanız ile bize başvurun ve bu muhteşem eğitim yolculuğuna birlikte çıkalım.

 

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!