Mimarlık Bölümüne Kosova'da Dikey Geçiş

Mimarlık Bölümüne Ukrayna’da Dikey Geçiş

Mimarlık bölümüne dikey geçiş fırsatı için kaliteli bir üniversite arayışı içinde misiniz? Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi farkını hissetmek pek çok Avrupalı genç gibi sizin de hakkınız. Bu detayı hayata geçirmede daima yanı başınızda yer alacak olan Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları danışman elemanları kaliteli bir eğitimde sizin de yer almanız için tüm gayreti göstermektedirler. Dikey geçiş yapma hayalinizde sınav puanınızı hesap etmekten bıktıysanız artık Avrupa farkıyla okuyacağınız akademik ortam ile ilgili detaylara doğru eğilim göstermeniz gerekecektir. Bu yolda sizi istediğiniz noktaya getirecek olan danışman elemanlarla tanışmak için bir telefonunuz yeterli olacaktır.

Mimarlık bölümüne dikey geçiş için kararlılığınızı hayata geçirip Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi kayıt için neler gerekli sorusunu kendinize sormaya başladınız mı? Bunun için merak ettiklerinize cevap verecek Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları ile bir an önce irtibata geçmeniz fayda gösterebilecektir. Sizlerin dikey geçiş esnasında mimarlık dersleri olarak hangi dersleri alacağınız ve MYO okumadığınız derslerle ilgili ne yapmanız gerektiği, mimarlık harç ödeneği miktarı, dikey geçiş yaptıktan sonra Ukrayna’da üniversite yaşamı gibi bilgilere kavuşmak için danışman elemanınızı rahatsız etmeniz yeterli olacaktır. Yaşam koşullarının öğrencilere oldukça uygun olduğu söylenilen bir Avrupa Üniversitesi olan geçirip Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi hayatınızda dönüm noktası olacak lisans eğitiminizi alabileceğiniz kaliteli bir eğitim kurumu olacaktır.

Mimarlık bölümüne dikey geçiş amacı ile sahip olmanız gereken evraklar nelerdir sorunuza cevap olan MYO diploması ve mezuniyet belgesi, ikametgah, MYO transkripti ve pasaport belgeleri hazırlığı da sizin için kolay olabilir. Yeter ki Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları aracılığı ile üniversite hayatınızda sizi her anınızda kollayacak danışman elemanınızdan yardım almayı kabul edin. Mimarlık bölümüne dikey geçiş yapan önceki MYO mezunlarından bilgi almak için sosyal ağ olan facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım sitelerindeki gruplara üyelik deneyebilirsiniz. İyi bir mimar olabilmek ve uzun süredir istediğiniz mühendislik gibi mesleki kariyere kavuşma fırsatını yakalamak için üniversitemizi tercih etmeye var mısınız?

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!