Mimari Dekoratif Sanatlar Mezunları Mimar Oluyor

Yurt dışı eğitim birçok kişi için bir hayal gibidir. Yurt dışında yaşamak ve üniversite okumak masraflı olarak bilinir ve bu nedenle öğrenciler bu alternatifi en baştan yok kabul eder. Ancak durum öyle değildir. Balkanların incisi, en güzel ülkesi Ukrayna’da YÖK denkliği olan bir üniversitede Türkiye’de ki üniversitelerin yarı fiyatına eğitim alabilirsiniz. Tüm bu hususlarda detaylı bilgi alabilmek için yapmanız gereken detaylı bir bilgiye sahip olabilmektir.

Ukrayna’nın Harkov şehrinde yer alan Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi lisans tamamlama eğitimlerinde öğrencilerimize ışık tutmaktadır. Bu üniversitemizde ki eğitimler Eurostar yurt dışı eğitim ve Point yurt dışı eğitim işbirliği sayesinde gerçekleşen eğitimler bizlere önemli bir fırsat sunmaktadır. Mimari dekoratif sanatlar bölümü bu avantajlı koşullar sayesinde üniversiteye kayıt olarak iç mimarlık bölümünde eğitim almaya devam etmektedir. Mimarlık Dekoratif Sanatlar DGS kayıt günleri şubemizde gerçekleşmektedir. Öğrenciler Eurostar ve Point yurt dışı eğitim ofislerine gelerek eğitimler ile ilgili en detaylı bilgileri alabilirler.Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Ukrayna’da öğrencilere tamamen Türkçe eğitim vermektedir. Bu eğitimler sayesinde öğrenciler 2 yılda dikey geçiş yapabilmektedirler. Bu şekilde hızla eğitimlerini tamamlayarak hayata atılabilmektedirler.

Türk öğrenciler Türkiye’den gelen akademisyenler ile birlikte eğitim almaktadırlar. Bu şekilde yabancı dil şartı olmadan eğitim alabileceklerdir. Öğrenciler 3. Sınıftan eğitime başlamakta fark derslerini alttan alarak sene kaybı yaşamamaktadırlar. Mimarlık Dekoratif Sanatlar DGS kayıt günleri YÖK denkliği olan Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi hakkında en detaylı bilgiyi alabilecekleri etkinlikler arasında yer almaktadır. Öğrenciler eğitim alacakları akademisyenler tarafından bilgi alacaklardır. Mimarlık Dekoratif Sanatlar DGS kayıt günleri sayesinde sizler de Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi fırsatlarından faydalanabilirler. Ön lisans diplomaları ile gelerek üniversitemize kayıt yaptırabilirler. Avrupa’da da geçerli olan diploması ile Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi öğrencilerine yurt dışında çalışma olanağı da sunuyor.

Mimarlık Dekoratif Sanatlar DGS kayıt günleri sizin hayatınızı değiştirecek kararlar alarak iç mimarlık yolunda ilerlemenizi sağlayacaktır. Siz de hemen ön lisans diplomanızı alın gelin ve iç mimar olmak için ilk adımlarınızı birlikte atalım. 2 yıl sonra hayallerinizin mesleğine kavuşun.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!