Priştine Universum Üniversitesinde Taban Puan Şartı Olmadan Üniversite Eğitimi Seni Bekliyor

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesinde Taban Puan Şartı Olmadan Üniversite Eğitimi Seni Bekliyor

Ukrayna Harkov ‘da yer alan Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesinde eğitim fırsatı Türkiye’nin geleceği olan sizleri bekliyor. Lisans tamamlama öğrencileri için son derece avantajlı şartlar sunan üniversite öğrencilerimize kendi alanlarında lisans eğitimlerini tamamlama fırsatı sunuyor.

Öğrencilerimiz ön lisans diplomaları ile kayıt yaptırarak 3. Sınıftan eğitimlerine kaldıkları yerden devam edebiliyorlar. Bu da öğrencilerimizin sene kaybetmeden mezun olup; meslek hayatlarına atılmalarını sağlıyor. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi taban puanları ile ilgili olarak şunu söyleyebiliriz. Üniversitenin herhangi bir taban ya da tavan puanı bulunmamaktadır. DGS sınavı sadece Türkiye’de uygulanmakta ve öğrenciler arasında rekabet yaratmaktadır. Yurt dışında isteyen istediği bölümde eğitim alabilmektedir. Bu nedenle ön lisans diplomalarınız yurt dışında ki üniversitede akredite olduğu için geçerli kabul edilmektedir.

Ön lisans diplomasını Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesine sunan kişiler eğitimlerine kaldıkları yerden devam edebileceklerdir. 3. Sınıftan başlayarak 2 yılda eğitimlerini tamamlayabilecekler. Geleceklerini kendileri istedikleri bölümü yurt dışında okuyarak kendileri belirleyebilen şanslı kişilerden biri olmak için Eurostar ve Point yurt dışı eğitim kurumlarına başvurabilir;Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesine kayıt yaptırabilirsiniz.

Üniversitenin Türkiye’de ki tek temsilcileri olan Eurostar ve Point yurt dışı eğitim her zaman olduğu gibi ilklere imza atmakta ve sizleri hedefe direk ulaştırabilecek üniversite olan Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi ile buluşturmaktadır. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi taban puanları olmadan eğitim alabilme şansına sende sahip olabilirsin. Ön lisans diploman, transkriptin ile hemen bize ulaş ve yurt dışı eğitim ile geleceğe seninle birlikte yol alalım. Sağlam adımlarla hedeflerine yürümeniz de size ışık tutalım. Bu zorlu eğitim sürecinde kendi adına en doğru seçimi yapabilmen için şartları oluşturalım. YGS-LYS sınavı, DGS ya da herhangi bir not ortalaması koşuluna takılmadan Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesinde eğitim alarak geleceğini kurtaracak; hayat standartlarını yüksekte tutabileceğin, prestijli mesleklere sahip olacaksın.

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi taban puanları ve sınav engeli olmayan bir üniversite olarak; eğitimde fırsat eşitliği sağlamakta ve seni hayallerinde ki hayata her gün bir adım daha yaklaştırmaktadır. Hemen ön lisans diplomanı alarak bize başvur ve tamamen Türkçe olan üniversitemizde ki yerini ayırt.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!