Priştine Universum Üniversitesi Mimarlık Hakkında Dikey Geçiş

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Hakkında Dikey Geçiş

Pek çok Türk akademisyenin görev aldığı ve herhangi bir sınav zorunluluğu olmadan dikey geçiş imkanı sunan Ukrayna’nın güzide eğitim kurumlarından Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Hakkında Dikey Geçiş ile ilgili her türlü bilgiyi yazımızda bulabilir, daha detaylı bilgi almak için Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları ile irtibata geçebilirsiniz. Sizlere sınavsız, puansız ve çok ucuz bir eğitim fırsatı sunan Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık bölümüne dikey geçiş yaparak, hemen 3.sınıftan eğitiminize devam etme şansı da veriyor. Türkiye’deki devlet üniversitelerine ödeyeceğiniz harç parası yerine 2500 Euro ödeyerek Avrupa’nın göbeğinde Mimarlık eğitiminizi tamamlayabilir ve dikey geçiş yaparak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Alacağınız diplomanın her yerde geçerli olması size hem Türkiye’de, hem de başka ülkelerde iş imkanı sağlayacaktır.

Ailenizi ekonomik açıdan zorlamadan ve rahat bir öğrencilik geçireceğiniz gibi, bugüne değin aldığınız ortak derslerden muaf olacak, hemen 3. sınıftan derslere başlayacaksınız ve görmediğiniz dersleri de aynı zamanda alma şansına sahip olacaksınız. Avrupa kredi transfer sistemiyle tamamlanan kredileriniz sayesinde zaman ve yıl kaybetmeden eğitiminize devam edecek, hiçbir sınava tabi tutulmayacaksınız. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Hakkında Dikey Geçiş konusunda merak ettiklerinizi Eurostar ofislerini arayarak veya resmi web sayfasını ziyaret ederek de öğrenebilir, hala okumakta olan öğrencilerle Facebook veya sosyal medya üzerinden iletişime geçerek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Bu denli ucuz ve Avrupa standartlarına sahip bir okulda eğitim almak, Mimarlık bölümüne dikey geçiş yapmak için yılın 12 ayında başvuru yapabilir, pasaportunuzla hiçbir engele takılmadan Harkov’ye gidebilirsiniz. Kültürü, doğası ve insanları ile sizlere yabancılık çektirmeyecek Ukrayna’nın en güzel okullarından birinde okuyarak mesleğinize bir adım önde başlayacaksınız. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Hakkında Dikey Geçiş şansını iyi kullanmalı ve yabancı dil sınavına girmeden, taban puan sorunu yaşamadan, Dgs gibi stres dolu sınavlara girmeden hemen kaydınızı yaptırabilir, bu önemli fırsatı geleceğiniz için altın bir fırsata dönüştürebilirsiniz. Türk akademisyenler kadar Avrupa’da isim yapmış, alanlarında profesyonel pek çok eğitimciden ders alabileceğiniz gibi, yabancı arkadaşlıklar kurarak sosyal anlamda da kendinize yatırımlar yapabileceksiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!