Priştine Universum Üniversitesi Mimarlık Fakültesine Dikey Geçiş

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Fakültesine Dikey Geçiş

Sınavlara ve yabancı dil zorunluluğuna, taban puanlara takılmadan dilediğiniz bölümde ön lisans programınızı tamamlayarak hemen lisans eğitimine 3. Sınıftan başlamak ister misiniz? Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Fakültesine Dikey Geçiş imkanları sayesinde ülkemizde nerede eğitim alırsanız alın hemen başvuruda bulunarak lisans eğitimine geçiş yapabilirsiniz ve bunun için sizden hiçbir ön koşulu yerine getirmeniz istenmez. Yani sınava girmeniz gerekmiyor ve tabi ki taban puan gibi bir sıkıntıyla da uğraşmayacaksınız. Diplomanızı alıp başvurmanız yeterli olacak o kadar. Ucuz ve kaliteli eğitimin kapılarını sonuna kadar açan Ukrayna‘nın en gözde okullarından olan Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi öğrencilerine modern teknolojinin tüm nimetlerini sunarken, şehrin tarihi ve doğal dokusu da sakin, keyifli bir öğrencilik geçirmek için gerekli huzur dolu ortamı sağlıyor. Öğrencilerin güven içinde, tamamı Türkçe verilen eğitimler almalarının yanı sıra, diplomaların ülkemizde ve Avrupa’da geçerli olması nedeniyle Uluslararası standartta öğrenim gerçekleştiriliyor.

Sizlerin ülkemizde pek çok üniversiteye ödeyeceğiniz harç bedellerinden daha düşük ücrete, Avrupa’nın göbeğinde, üstelik kendi dilinizde eğitim almanızı kolaylaştıran Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Fakültesine Dikey Geçiş imkanlarından yararlanmak için senelik yalnızca 2500 Euro ödemeniz yeterlidir ki bu rakam ülkemizdeki üniversite harçlarıyla kıyaslandığında son derece ekonomiktir. Ailenizin şartlarını zorlamadan ve tabi ki rahat bir öğrencilik geçirmek için bu önemli fırsatı hemen değerlendirebilirsiniz. Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları işbirliğinin güvenilir çalışmalarından ve kılavuzluğundan yararlanabilir, gerek telefonla, gerekse başvuru merkezlerine giderek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türk ve yabancı akademisyenlerin bulunduğu Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Fakültesine Dikey Geçiş yaptığınızda aldığınız derslerden muaf tutulursunuz ve Avrupa kredi transfer sistemi sayesinde almadığınız dersleri görür ve hemen 3.sınıftan eğitiminize başlarsınız. Başvurularınızı 12 ay boyunca Eurostar temsilciliklerinden yapabileceğiniz gibi, Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Fakültesine Dikey Geçiş yapmış öğrencilerle konuşmak için Facebook ve sosyal medya hesaplarımızı da kullanabilirsiniz. Hem güvenli, hem ekonomik, hem de Avrupa standartlarında bir üniversitede okumak, iki yıllık eğitiminizi lisansa tamamlamak için, sınavsız, taban puansız dikey geçiş imkanınızı kullanarak siz de geleceğinizi kendiniz yaratabilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!