Priştine Universum Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş Puanları

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş Puanları

Türkiye’deki pek çok devlet üniversitesine vereceğiniz harç parasından da az bir rakama yurt dışında okuyabilir, üstelik iki yıllık ön lisansınızı sınava girmeden, koşulsuz şartsız hemen lisans eğitimine tamamlayabilirsiniz. Elbette sınav olmadığı için puana da ihtiyacınız olmayacak. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş Puanları, sınav olmadığı için söz konusu değildir. Yani hiçbir şekilde taban puan uygulaması olmadığı gibi, eğitime başlamadan önce İngilizce yeterlilik sınavına girmeniz de gerekmez. Puanınız yetmediği için iki yıllık eğitimle yetinmek zorunda değilsiniz. Lisans tamamlamak için gece gündüz çalışıp, bir de üstüne stres yaşayarak Dgs sınavı ile uğraşmanıza gerek yok. Mimarlık bölümüne dikey geçiş yapmak, 4 yıllık lisans diploması alabilmek için sadece senelik çok düşük bir rakam olan 2500 Euro ödemeniz, bir de ön lisans diplomanızı vermeniz yeterli olacaktır.

Tamamı Türkçe verilen eğitimlerin yanı sıra, çok değerli Türk akademisyenlerden dersler alacak, eğitiminizi Avrupa standartlarına yükselteceksiniz. İş bulma kaygısından, sınavlardan, stresten kurtulmanız için sizi Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş Puanları olmadan dilediğiniz gibi bir lisans eğitimi almaya davet ediyoruz. Cebinizden fazla para çıkmadan, ailenize yük olmadan dilediğiniz lisans tamamlama şansını elde edeceksiniz ve Ukrayna’da Türkçe eğitim alarak mavi diplomayla mezun olacaksınız. Tüm bunlar için hemen 20 yıllık deneyimleri ile pek çok öğrencinin geleceğini şekillendirmesinde yardımcı olan, yurt dışındaki sayısız üniversiteye öğrenci gönderen, alanında tek yetkili ve muktedir olan Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları ile irtibata geçerek kaydınızı yaptırabilirsiniz. Kayıt işleminin hemen ardından Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş Puanları ile ilgili bir sorununuz kalmadan, eğitiminize 3. sınıftan başlayabilirsiniz. Ukrayna’ya gidiş gelişlerde vize almanıza gerek olmadığı için sadece pasaportunuzla giriş çıkış yapabilir, ailenizi de sıklıkla görebilirsiniz. Daha parlak bir gelecek, iş imkanlarına daha fazla erişmek, aranan bir Mimar olmak için kendinize Avrupa’da eğitim alma şansı tanıyın. Hem ucuz, hem de sayısız avantaja sahip bu imkanı kullanmak, Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş Puanları olmadan, sınavsız lisans tamamlamak için hemen Eurostar ofislerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.
MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!