Priştine Universum Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş Bölümleri

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş Bölümleri

Hayatınızı istemediğiniz bir bölümde okuyarak eziyete çevirmeyin. Sevdiğiniz, hayalini kurduğunuz mesleğe adım atmak hala mümkün. Olanaklarınızı ve size sunulan önemli fırsatları değerlendirmeniz tüm hayallerinizi gerçek yapmanızı sağlayacaktır. Hangi bölümde, hangi üniversitede okursanız okuyun dilediğiniz bölümde eğitiminize devam etmek için Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesinde eğitim alabilir, Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları işbirliği sayesinde rüya gibi bir eğitime başlayabilirsiniz. Bunca yıl emek verdiğiniz yıllarınızı yakmadan, Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş Bölümleri için hemen şimdi web sitemizden başvuruda bulunabilirsiniz. Kendi ülkenizde okuyormuş kadar rahat bir eğitim alacak, %100 Türkçe verilen dersler sayesinde eğitiminizi sorunsuz şekilde tamamlayacaksınız. Herhangi bir sınava girmeden, herhangi bir puan kaygısı gütmeden kolayca dilediğiniz bölüme direk geçiş yapabileceksiniz.

Ukrayna kültürünü alarak, öğrenciler için en ideal şehirlerden biri olan Harkov’de artık gönlünüzdeki gibi okuyabilecek, sınavsız şekilde Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş Bölümleri içinden seçiminizi yaparak hayal ettiğiniz mesleğe hemen şimdi adım atabilirsiniz. 2500 Euro yıllık ücretle İç mimarlık, Mimari Restorasyon, Mimari Dekoratif Sanatlar, Mimarlık teknikerliği gibi bölümlere geçiş yapabilir ve DGS derdi çekmeden, üçüncü sınıftan derslere başlayabilirsiniz. Kredi transfer sistemi sayesinde siz de bu dikey geçiş fırsatından yararlanabilir, daha detaylı bilgi almak için web sitemizi veya Facebook adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Avrupa kredi transfer sistemi sayesinde iki yıllık eğitim almış dahi olsanız bunu hemen dört yıllık bir fakültede lisans eğitimine dönüştürebilir, son derece düşük eğitim ücretleri sayesinde öğrencilik yıllarınızı zorlanmadan geçirebilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan, sınav stresi çekmeden hemen Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş Bölümleri içinden seçiminizi yapabilirsiniz. Her biri alanında uzmanlaşmış akademisyenlerden alacağınız Türkçe dersler sayesinde eğitiminize vakıf olacak, hiçbir zorluk çekmeden lisansınızı tamamlayabileceksiniz. Ülkemizdeki vakıf üniversiteleri kadar iyi bir eğitimi bu denli ucuza ve sınavsız alabilmek için bir an önce kayıt evraklarını tamamlayarak bizimle irtibata geçmelisiniz. Devlet üniversitelerinden alınan harç ücretinden daha düşük bir rakama Ukrayna’da rüya gibi bir eğitim alabilirsiniz. 3. Sınıftan başlayacağınız eğitimleriniz de görmediğiniz dersleri de alarak lisansınızı tamamlayacak ve hayalinizdeki gibi mimarlık mezunu olacaksınız.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
MYO Transkripti
İkametgah
Pasaport

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!