Priştine Universum Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş Başvurusu

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş Başvurusu

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık dikey geçiş başvuru formunuzu doldurmanız ve bu süreç sonrasında, üniversitemize dahil olmanız gerçekleşmektedir. Ukrayna merkezli bir üniversite olduğumuzu ve eğitim kalitemizle birlikte, hizmetlerimize devam ettiğimizi belirtmek istiyoruz. Özellikle mimarlık okuyanlar için önem taşıyan, dikey geçiş şartları ve sürecini en iyi şekilde anlatmak istiyoruz. Hiçbir şekilde sorun yaşamamanız için, en kolay ve basit şartları sizlere sunmaktayız. Yıllık öğrenim ücretinizin, 2500 Euro gibi oldukça ekonomik bir ölçütte olduğunu söylemek isteriz. Bu sebeple, birçok vakıf üniversitesinden ayrıldığımızı ve kaliteli uzman kadromuzla birlikte, donanımlı bir eğitim verdiğimizi söyleyeceğiz.

Eğitim Ve Yaşam Kaliteniz

Yurt dışında eğitimini sürdürmek veya devam ettirmek isteyen öğrenciler için, en iyi seçenekler arasında yer alabilecek üniversitemiz, eğitim ihtiyacınızı karşıladığı kadar yaşamsal olarak harika fırsatlar sunmaktadır. Ukrayna’nın Harkov bölgesinde yer alması ve bu bölgenin sahip olduğu doğal güzellikleriyle, harika bir yaşam sürecine sahip olacaksınız.Ukrayna Ülkesinin sunduğu tüm imkanlara sahip olmanız ve eğitim sonrası iş olanaklarınızın yüksek olması,Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesini özel kılan nedenlerden olmaktadır.

Eğitim sonrasında yaşayacağınız her olumlu gelişme, bizleri oldukça mutlu edecektir. Siz öğrencilerimiz için, Türkiye’den gelen profesör ve doçent ekibimizle birlikte, harika bir eğitim süreci sunacağız. Sahip olacağınız diplomanın, Türkiye’de geçerli olduğunu da eklememiz gerekiyor.

Mimar Adayları

Özellikle mimar adaylarının, en büyük tercih nedenlerinden biri olan yurt dışı tercihi, hem eğitim kalitesi hem de iyi yaşam koşulları olmaktadır. Bu sebeple, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak,Ukrayna Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi doğru bir seçim olacaktır. Öncelikle yapmanız gereken, Mimarlık dikey geçiş başvuru formunu doldurmak olacaktır. Sizlere özel oldukça ekonomik yıllık ücretimizin 2500 Euro olduğunu belirtmiştik. Vakıf üniversiteleri arasında bu fiyatın, sizleri memnun edeceğini düşünüyoruz. Sınırsız olanaklarımız, kaliteli eğitim fırsatlarımız ve Osmanlı tarihinden kalma eserlerimizle birlikte,Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi başarının öncüsü olmaktadır. Kayıt zamanlarının yıl boyunca, 12 ay devam ettiğini söyleyelim. Mimarlık geçişlerinde herhangi bir sorun yaşamamanız için bizleri arayarak destek almalı ve doğru adımlar atmanız gerekmektedir. İlk olarak yapacağınız, Mimarlık dikey geçiş başvuru formunu doldurmak ve sonrasında kolaylıkla işlemlerinizi sonlandırmak. Unutulmaması gereken; Hayallerin gerçekleşebilmesi için kaliteli bir eğitim gerekmektedir.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!