Priştine Universum Üniversitesi Mimari Restorasyon Bölümü Dikey Geçiş

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimari Restorasyon Bölümü Dikey Geçiş

Mimari restorasyona ilginiz var ama siz alakasız bir bölümde okuyorsunuz veya iki yıllık bölüm kazandığınız için hayallerinizi şimdilik ertelemek zorunda kalıyorsunuz. Ülkemizdeki dikey geçiş şartları zor olduğundan siz de pek çok öğrenci gibi karamsar bir ruh haline girmiş olabilirsiniz. Size müjdeli bir haberimiz var, artık Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimari Restorasyon Bölümü Dikey Geçiş imkanına herhangi bir sınava gerek kalmadan ve taban puan uygulamasına maruz olmadan kolayca sahip olabilecek, yabancı dil sınavlarına girmek zorunda da kalmayacaksınız. Tamamını Türkçe alabileceğiniz şahane bir lisans eğitimine hemen 3.sınıftan başlayabileceğiniz gibi, aldığınız derslerden muaf tutulacağınızdan zaman da kaybetmeyecek ve görmediğiniz dersleri de alarak diğer öğrenciler kadar donanımlı bir diplomaya sahip olacaksınız.

İyi eğitim almak, Avrupa standartlarında okumak için ille de avuç dolusu paralar ödemek zorunda değilsiniz. Ucuz eğitim ve kaliteli öğrenim için Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimari Restorasyon Bölümü Dikey Geçiş imkanından yararlanmanız yeterli olacak. Senelik sadece 2500 Euro ödeyeceksiniz. Bu kadar ucuz bir eğitimi ülkemizde bulmakta güçlük çekeceğiniz gibi, pek çok devlet üniversitesinin harç bedelinin bu rakamdan daha da yüksek olduğunu düşününce bu fırsatı kaçırmamalı, ailenize yük olmadan Uluslararası standartlarda bir eğitim almak, Harkov’nin tarihi, doğal ortamında öğrenci olmak için hemen kolları sıyırmalısınız.

Bu önemli fırsatı sizlere sağlayan Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları bu eğitimi almak için başvuracağınız en güvenilir ve yetkili tek kaynak olduğu için, sizlere 20 yıllık deneyimleriyle tüm işlemlerinizi en kısa zamanda halledebilmeniz ve başvurunuzu hemen yapabilmeniz için yardımcı olacaklardır. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimari Restorasyon Bölümü Dikey Geçiş için herhangi bir sınav yok, ön şart yok, dil sınavları veya taban puan zorunluluğu yok. Hayallerinizi ve ideallerinizi ertelemekten vazgeçin ve vizyonunuzu genişletebileceğiniz, kaliteli eğitim alabileceğiniz Ukrayna’nın en güzel üniversitelerinden olan ve her geçen gün yıldızı daha da çok parlayan Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi’nin sizlere sunduğu bu özel imkandan yararlanmaya başlayın. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimari Restorasyon Bölümü Dikey Geçiş hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Facebook ve sosyal medya hesaplarımızdan orada okuyan öğrencilerle iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!