Priştine Universum Üniversitesi Lisans Tamamlama İle Mimarlar Arasında Yerinizi Alacaksınız

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Lisans Tamamlama İle Mimarlar Arasında Yerinizi Alacaksınız

Mimarlık Lisans Tamamlama Ukrayna‘da Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesinde artık mümkün. Hiçbir sınav şartı gerekmeden, üniversitemizde ön lisans eğitiminizi tamamlayabilir; geleceğin mimarları arasında ki yerinizi ayırtabilirsiniz.

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Türkçe eğitimleri ile Türk öğrencilerin yurt dışı eğitimde ki ilk tercihi olmaya devam ediyor. Geleceğine yatırım yapmak isteyen herkes bu üniversiteyi seçiyor ve Tamamen Türk akademisyenlerden eğitim alarak Mimarlık diplomasına 2 yılda sahip olabiliyor. %100 Türk dilinde eğitim burada sizleri bekliyor. Ülkemizde gerçekleşen DGS gibi zorlu ve stresli bir sınava gereksinim duymadan; YGS-LYS sınavlarına girmeden eğitiminize kaldığınız yerden devam edebiliyor; hedefinize koşar adım ulaşma şansına sahip oluyorsunuz.

Mimarlık Lisans Tamamlama öğrencileri olarak 3. Sınıftan başlayarak 2 yılda eğitiminizi bitirebiliyor; geleceğe çok daha hızlı ve emin adımlar ile başlayabiliyorsunuz.Ukrayna’da eğitim alarak hem uluslararası akreditasyona hem de Türkiye’de denkliğe sahip olabiliyorsunuz. Türkiye’de ki zorlu sınav maratonundan uzakta hayallerinizde ki mesleğe hızla adım atıyorsunuz. Yüksek okul diplomanız ve transkriptiniz ile başvurabilir; bu eşsiz eğitim fırsatından siz de yararlanabilirsiniz. Evrensel değerlerle yoğrulmuş; yenilikçi bir anlayış ile eğitim veren Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Lisans Tamamlama öğrencileri için kaliteli bir eğitim olanağı sunmaktadır. Uygulama ağırlıklı, sizlere değer katacak eğitim ile rakiplerinize fark atabilir; Avrupa ülkelerinde staj ve iş olanaklarından faydalanabilirsiniz. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesinde Mimarlık Lisans Tamamlama öğrencileri sizler öğreneceksiniz, keşfedeceksiniz, kendinizi geliştireceksiniz, dünyayı daha yaşanabilir hale getiren, güzelleştiren bireyler olarak mezun olacaksınız. Değişen ve gelişen dünyada iz olacaksınız. Dünyanın mimarisini kendi elleriniz ile çizecek ve tasarımlarınız ile göz kamaştıracaksınız. Yetenekleriniz ile siz hep en çok örnek alınan, kendinden en çok bahsettiren olacaksınız.

Eurostar ve point yurt dışı eğitim kurumları aracılığı ile öğrenci kabul eden Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi size bambaşka bir yurt dışı eğitim deneyimi yaşatacak. 2 yılda eğitiminizi bitirip mimar olabilmenizin yanında ekonomik koşullarda eğitim alabilmekte oldukça önemli bir kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca son derece düşük yaşam masrafları sayesinde yurtdışı eğitim Türkiye’de eğitimden çok daha uygun rakamlara gelmektedir. Sizde hemen ön lisans diplomanız ile bize başvurun ve bu muhteşem eğitim yolculuğuna birlikte çıkalım.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!