Priştine Universum Üniversitesi Kosova Mimarlık Dikey Geçiş

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Ukrayna, Mimarlık Dikey Geçiş

Hiçbir koşul sürmeden sizi ön lisans eğitiminizi 4 yıllık yapmak için dikey geçiş yapabileceğiniz Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi’ne davet ediyoruz. Avrupa’da çok ekonomik koşullarda, üstelik hiçbir ön koşul olmadan Mimarlık bölümünde lisans tamamlayabilir ve alacağınız mavi diploma sayesinde mezun olduğunuzda iş sıkıntısı da çekmezsiniz. Ülkemizde geçerli olan diplomanız başka ülkelerde de geçerlilik sahibi olduğundan önünüzde uzanan gelecekteki tek söz sahibi kişi siz olacaksınız. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş için sınav koşulu yok. Dgs sınavı benzeri başka bir sınava dahi girmeden, İngilizce bilmeniz istenmeden, senelik sadece 2500 Euro gibi çok uygun rakamlar ödeyerek eğitiminizi hemen 3. sınıftan başlatabilirsiniz. En iyi eğitimleri, en iyi eğitmenlerden alacağınız gibi, ülkenin ve Harkov kentinin tarihi, kültürü ve doğası ile de baş başa, huzurlu bir öğrencilik geçireceksiniz. Farklı ülkelerden arkadaşlıklar kuracağınız gibi, en iyi Türk akademisyenlerden tüm dersleri Türkçe alarak hiçbir zorlanma yaşamadan mezun olabileceksiniz.

Avrupa kredi transfer sistemiyle bölümünüzü tamamlarken, daha önce görmediğiniz dersleri alabilecek ve aldığınız derslerden de muaf tutulacaksınız. 2 yıllık ön lisans eğitiminizi hemen şimdi 4 yıllık eğitimle tamamlamak için Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş başvurularınızı yapabilirsiniz. Derslerin Türkçe verilmesinden ötürü herhangi bir zorluk çekmeden eğitiminize kendi ülkenizdeymiş gibi devam edebileceksiniz. Bu eğitimle beraber sadece lisans eğitimi almış ve diplomanızı 4 yıllığa çıkarmış olmayacaksınız. Aynı zamanda Avrupa’da da geçerliliği olan bir diplomanız olacağı için iş hayatınızı da daha şimdiden garanti altına almış olacaksınız.

Sosyal ortamları kadar doğal ve kültürel dokusuyla da sizleri kendisine çekecek olan Harkov şehrinde hayat ülkemize nazaran çok daha ucuz olduğu için eğitim masraflarınız aile bütçenizi zorlamayacaktır. 2500 Euro gibi bir bütçeyle senelik Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş eğitiminizi sürdürebilirsiniz. Dikey Geçiş başvuruları için tek yetkili olan Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları ile irtibata geçebilir, 20 yılı aşkın tecrübeleri sayesinde işlemlerinizi çok daha kısa sürede ve doğru şekilde yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için web sitemizden veya Eurostar temsilciliklerinden bilgi alabilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!