Priştine Universum Üniversitesi İç Mimarlık Dikey Geçiş

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi İç Mimarlık Dikey Geçiş

Ön lisans programınızı yurt dışında dilediğiniz bir bölümde lisans eğitimine tamamlamak ve hayalini kurduğunuz bölümde öğrenci olarak meslek hayatınıza atılmak ister misiniz? Sizlere hiçbir sınava girmeden ve tabi ki puan stresi çekmeden Mimarlık bölümünde okuma fırsatı sunan üniversitemizin web sayfasına hemen şimdi bakın. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi İç Mimarlık Dikey Geçiş imkanıyla hayalinizdeki meslek artık ulaşılmaz değil. Hangi okulda okursanız okuyun ön lisans eğitiminizi hemen 3.sınıftan başlayarak lisansa dönüştürebilir, aldığınız diplomayla hayal ettiğiniz gibi mimar olabilirsiniz. Dikey geçiş sınavlarıyla uğraşmanıza gerek kalmadan İç mimarlık bölümüne başvuruda bulunabilirsiniz. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi ve Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumlarının size sağladığı bu önemli fırsattan yararlanmak ise yıllık sadece 2500 Euro kadar uygun rakamlarla olduğundan ailenizin bütçesini de zorlamamış olacaksınız.

Kendinizi sevmediğiniz ama puanınız yettiği için okumak zorunda kaldığınız bölümlere mahkum etmeyin. Çalışma hayatınızda mutlu olmak istiyorsanız sevdiğiniz, idealinizdeki mesleği yapmalısınız. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi İç Mimarlık Dikey Geçiş hakkınızı kullanmak için DGS sınavına girmenize gerek yok. Avrupa’nın en güzel ülkelerinden olan Ukrayna’da okuma ayrıcalığını yakalamak, Harkov şehrinin kültürel ve tarihi atmosferinde pek çok farklı ülkeden gelen öğrencilerle tanışmak, yeni kültürler tanıma fırsatı bularak mesleğinize yönelik tamamen Türkçe eğitim almak için acele edin. Balkanların en gözde okullarından birinden mezun olmak aynı zamanda mesleğinizde başarı dolu bir kariyer başlangıcı yapmanız anlamına gelecektir. Avrupa Kredi Transfer Sistemi olan AKTS sayesinde sadece 2500 Euro ödeyerek hemen dikey geçiş yapabilir, 3. Sınıftan öğreniminize başlayabilirsiniz. Üstelik gördüğünüz derslerden muaf olarak ve almadığınız dersleri alarak öğrenim görecek ve diğer öğrencilerden hiçbir eksiğiniz kalmayacak.

Tüm sene boyunca devam eden kayıt tarihlerimiz sayesinde dilediğiniz zaman Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi İç Mimarlık Dikey Geçiş hakkınızdan yararlanabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Yemyeşil doğası, kültürü ve Avrupa standartlarındaki eğitimleri ile Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi sizlere alanlarında uzman akademisyenlerden eğitim alma fırsatı sunuyor. 20 yıldır sayısız Türk öğrencinin Avrupa’da eğitim almasına olanak sağlayan Eurostar güvencesiyle sizler de modern eğitim imkanlarına kavuşabilir, ülkemizdeki pek çok devlet üniversitesinde ödenen harç ücretlerine yurt dışında okuma şansı elde edebilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

  1. MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi
  2. MYO Transkripti
  3. İkametgah
  4. Pasaport
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!