Priştine Universum Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş

Çok merak edilen konulardan biri olan dikey geçiş ile ilgili yurt dışındaki üniversitelere kayıt yaptırmak isteyen öğrencilere müjdeli haberlerimiz var. Artık ülkemizdeki gibi Dgs sınavına girmenize gerek kalmadan direkt olarak Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş yapma hakkınız var. Hiçbir ön koşul olmadığı gibi, sizlerden herhangi bir dilde sınava girip yeterlilik göstermeniz de beklenmez. Mezunlarına mavi diploma vererek ömür boyu sürecek başarılı bir kariyere başlangıç yapmalarını sağlayan Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi, taban puana gerek duymadan, sizi sınava sokmadan, Avrupa kredi transfer sistemini kullanarak hemen eğitiminize lisans düzeyinde 3. sınıftan başlamanıza olanak sağlıyor. Türkiye’de aldığınız ortak derslerden bu süreçte muaf olacaksınız ve görmediğiniz eksik dersleriniz varsa onları da eğitiminiz süresince alma imkanı bulacaksınız.Sınav gibi bir şart olmadığı ve eğitiminizi senelik sadece 2500 Euro ödeyerek alabileceğiniz için bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz. Ülkemizdeki harçlardan bile düşük rakamlara hem Avrupa’da okuyacak, hem pek çok ülkede geçerliliği olan mavi diplomaya sahip olacak, mezun olduğunuzda kariyerinize sıkı bir başlangıç yaparak mesleğinizi en güzel şekilde icra edebileceksiniz. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş başvuru ve kayıt işlemlerinizi tek yetkili olan ve 25 yıldır Türk öğrencilerin Avrupa’da çeşitli okullarda eğitim almalarını sağlayan Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları sayesinde gerçekleştirebilir, eğitiminize güven içinde adım atabilirsiniz.Sosyal ortamların keyfini çıkarıp, Harkov şehrinin tarihi ve kültürel yaşamını soluyarak, doğanın enfes görüntüleriyle geçireceğiniz öğrenciliğiniz hem ucuz, hem de kaliteli olacağı gibi, size yepyeni tecrübeler kazandıracaktır. İki yıllık diplomanızla iş bulma olanağının ne denli düşük olduğu düşünülünce kendinizi bir adım öne çıkartabilmek adına sınavsız Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş fırsatından yararlanarak hem lisansınızı tamamlayabilir, hem de Türkiye’deki mezunlara göre Avrupa’nın gözde üniversitelerinden birinden mezun olmanın, mavi diploma almanın avantajını da sonuna kadar kullanabilirsiniz. Daha önce lisans tamamlamak için Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi’ni seçen öğrencilerle konuşmak, Türk eğitmenlerle görüşmek için Facebook ve sosyal medya hesaplarımızı kullanabilir, dilerseniz size en yakın Eurostar merkezlerine giderek, ihtiyacınız olan her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş imkanıyla, yurt dışında kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Üniversitemizin,Ukrayna topraklarında şahane bir konumda olduğunu belirtelim. Özellikle, mimar adaylarının memnuniyetle karşılayacağı bir yaşam ve eğitim statüsüne sahip olacağını söyleyebiliriz. Sahip olduğumuz 25 yıllık eğitim danışman ekibimiz ve Türkiye’den giden profesör ve doçent uzman eğitimcilerimizle birlikte, sizlere dolu dolu bir öğrenim sağlayacağız.

Yurtdışında Okumak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Sahip olduğumuz uzman kadromuz ve eğitim kalitemizle birlikte ve özellikle mimar olmak isteyen öğrencilere,

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçiş seçenekleri sunmaktayız. Öğrenim süresi ve kredileriniz etkilenmeden, öğrenim hayatınıza kolay bir şekilde devam edebiliyorsunuz. Ekonomik fiyat seçeneklerimiz, birçok insanın eğitim görebilmesi için oldukça elverişlidir. Mimarlık okumak isteyen öğrencilerin sıklıkla sorduğu, Yıllık öğrenim ücreti nedir? Sorusuna yanıt olarak; Sadece 2500 Euro’dur diyeceğiz. Böylesine uygun bir fiyat seçeneğine sahip olmamız, kuşkusuz birçok öğrenci için önemli olmaktadır. Türkiye ve Yurt dışında bulunan vakıf üniversitelerinin, yıllık öğrenim ücretleri oldukça can yakmaktadır. Sizlere sunduğumuz uygun imkan ve koşullar doğrultusunda, hem kaliteli bir eğitim, hem de bütçenize uygun bir yaşam tecrübesine sahip olacaksınız.

En Büyük Referansımız; Eğitim Kalitesi

Ekibimizde bulunan doçent ve profesörlerle birlikte, hem hoşgörülü hem de yoğun bir eğitim süreci sunmaktayız. Öğrencilerimize her konuda kolaylık sağlıyor ve Ukrayna‘nın tüm imkanlarından faydalanabiliyorsunuz. Türkiye ile Ukrayna arasında vize olmamasından dolayı, sadece pasaportunuzla gidiş ve gelişlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Sınavsız bir şekilde mimar olabileceğinizi ve bu sebeple sıkıntısız bir şekilde öğreniminize ağırlık vereceğinizi söyleyebiliriz.Artık, devlet okullarında dahi verilen harç paraları yüksek olmaktadır. Bu sebeple, sizlere sunduğumuz ekonomik fiyatımız, hem kaliteli bir eğitim hem de yurt dışında okuma olanağına sahip olacaksınız. Mimar olma adaylarını yakından ilgilendiren dikey geçişler, Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Dikey Geçişle birlikte daha kolay olmaktadır. Sorunsuz bir şekilde formunuzu doldurmanız ve bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Ayrıca sosyal medya hesaplarından üniversitemizdeki, akademisyen ve öğrencilerimizden bilgi, destek ve benzeri yardımlar alabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!